ازدواج یک ارتباط بسیار مقدس است که در آن دو روح با هم جمع شده و تبدیل به یک روح واحد می‌شوند. در واقع، ادغام دو جسم که تصمیم می‌گیرند بقیه عمرشان را با مسئولیت‌ها و مصونیت‌ها در کنار هم سپری کنند. بنابراین، آگاهی از نحوه تصمیم گیری در مورد بهترین ازدواج، که در واقع مثمرثمرترین اتحادی است که می‌تواند به پیشرفت شما در تمامی‌حوزه‌های زندگی کمک کند، بسیار حیاتی است. ممکن است سال ۲۰۱۹ در زمینه ازدواج، شگفتی‌های زیادی را برای شما به ارمغان داشته باشد. ما در این مقاله طالع بینی ازدواج سال ۲۰۱۹ را ارائه داده‌ایم که می‌تواند شما را در انتخاب هایتان کمک کند.

طالع بینی ازدواج برج حمل ۲۰۱۹ (فروردین)

مشکلات‌تان را به طور مسالمت آمیز و در آرامش با شریک زندگی خود، رفع کنید

ممکن است سال ۲۰۱۹ برای زندگی زناشویی شما کمی ‌ناامید کننده باشد همانطور که امسال زحل از خانه دهم نشانه شما، عبور خواهد کرد، تغییرات عظیمی ‌بر زندگی زناشویی شاد شما می‌گذارد. طالع بینی ازدواج برج حمل ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که اختلافات و بحث و گفتگو با شریک زندگی شما در طول سال جاری نمایان می‌شود. ممکن است در مورد مسائل کوچک یک سری دعواها و کشمکش داشته باشید. اگر هر دو به هم احترام بگذارید و هم دیگر را درک کنید، مشکلی به وجود نخواهد آمد. بهتر ین راهکار برای شما این است که اختلافات خود را با بحث کردن آرام و رفتار صبورانه رفع و رجوع کنید. این مسئله به شما و شریک زندگی‌تان کمک می‌کند تا مسائل خود را به روشی بهتر حل کنید. کسانی که قصد ازدواج دارند ممکن است زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک گزینه مناسب بکنند. در این مرحله، شما باید کاملا آرام باشید. همین وقفه‌های زمانی کوچک باعث می‌شود کسانی که به دنبال شریک زندگی خود هستند یا نامزد کرده‌اند با مشکلاتی مواجه شوند و مباحثی بین‌شان پیش بیاید. از آنجایی که طبق طالع بینی ازدواج برج حمل، این روزها مطابق میل شما پیش نمی‌روند، بهترین کار این است که برای فرخنده ترین روز تصمیم گیری‌تان در مورد ازدواج، بیشتر منتظر بمانید.

طالع بینی ازدواج برج حمل

افراد مجرد ممکن است شریک زندگی مناسب خود را پیدا کنند

در سال ۲۰۱۹، به شما پیشنهاد ازدواج می‌شود، اما بنا به دلایلی شما سردرگم هستید و نسبت به شریک زندگیتان، ناراضی هستید، سرانجام، نتیجه منفی خواهد بود زیرا راهو از چهارمین خانه­ی طالع، عبور می‌کند. به همین دلیل، تلاش بیشتری برای ازدواج کردن بکنید و راهنمایی‌های یک شخص قابل اعتماد را دنبال کنید. روز و زمان درست را برای جشن گرفتن پیدا کنید. خلاصه اینکه روزهای منفی را ردیابی کنید، سپس ضمن توجه به هشدارها و  عمل کردن به آنها، اگر شما و همسرتان مثبت اندیش باشید، در طول سال جاری طبق پیش بینی‌های ازدواج برج حمل، در سال ۲۰۱۹ با مشکلات کمتری روبرو خواهید شد. علاوه بر این، اگر  مشکلات جزئی را رها کنید، مشکلات شما کاهش خواهد یافت و همانطور که در طالع بینی ازدواج شما در سال ۲۰۱۹ مشاهده می‌شود، زندگی متاهلی شما با آینده هماهنگ خواهد بود. به این وجود، اجازه ندهید مسائل کوچک بر شما و شریکتان غلبه کنند. از موانع عبور کنید و زندگی شادی را برای خود در سال ۲۰۱۹ رقم بزنید.

بیشتر بخوانید: رسوم مراسم ازدواج در فرهنگ های مختلف جهان

طالع بینی ازدواج برج حمل در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • زمانی که زحل در خانه ۱۰ است، از بحث و جدل با شریک زندگی خود، پرهیز کنید. مجردها نباید وارد روابط شوند و افرادی که برای عقد خود برنامه ریزی می‌کنند، فقط تاریخ را به روزهای خوب دیگر موکول کنند.
 • اگر هنوز ازدواج نکرده اید، آرام و صبور باشید. هنوز زمان مناسب فرا نرسیده است، بهتر است زمان مناسب را طبق طالع بینی ازدواج برج حمل ۲۰۱۹ تعیین کنید.

طالع بینی ازدواج برج حمل در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • اگر شما و همسرتان تصمیم بگیرید با همدیگر همکاری کنید، طبق طالع بینی ازدواج برج حمل، موانع و کشمکش‌های کوچک ناپدید خواهند شد.
 • حتی اگر مشکلات جدیدی به وجود آمدند، آرام باشید و مشاجره نکنید. این آرامش، به شما کمک می‌کند تا زندگی زناشویی خود را از آشفتگی محافظت کنید.

طالع بینی ازدواج برج ثور در سال ۲۰۱۹ (اردیبهشت)

پیش بینی یک سال روشن و متعادل

نیمه اول سال دوره‌ای پراهمیت برای زندگی متاهلی شما خواهد بود. طالع بینی ازدواج برج ثور در سال ۲۰۱۹، روزهای پر برکتی را برای شما پیش بینی می‌کند. شما می‌خواهید امسال نیز از والدین خود مراقبت کنید. طی نیمه دوم سال، دلایل زیادی برای خوشبختی خود خواهید داشت. این موارد ممکن است شما و شریک زندگی تان را به یکدیگر نزدیک کنند. ممکن است خبرهای خوبی از جانب همسرتان دریافت کنید. همسر شما در زمینه کاری خود عالی عمل می‌کند. همسر شما همراه‌تان است و تصمیمات مشترک و متحدی می‌گیرد. این وحدت و هماهنگی به هر دوی شما کمک می‌کند و پیوند مشترک‌تان را قوی‌تر می‌کند. علاوه بر این، شما باید شفافیت در روابط خود را حفظ کرده و آزادی کافی را به شریک زندگی خود بدهید. این رفتار، منجر به یک ازدواج عاشقانه هماهنگ و مسالمت آمیز خواهد شد. طبق طالع بینی ازدواج برج شما، سفر عاشقانه با شریک زندگیتان، اشتیاق‌تان در روابط‌تان را افزایش می‌دهد. برای مجردهایی که در انتظار ازدواج هستند، گانشا می‌گوید شما امسال با همسرتان ملاقات خواهید کرد و بنابراین از روابط جدید خود لذت خواهید برد. اگر هم اکنون در یک رابطه هستید و مایل به ازدواج هستید، برای این کار، ماه اردیبهشت به بعد کاملا مناسب به نظر می‌رسد.

عشق شکوفا می‌شود و به کمال می‌رسد

کسانی که به مدت طولانی مجرد زندگی می‌کنند، امسال همراه خود را پیدا خواهند کرد. طالع بینی ازدواج برج ثور شما، به عنوان یک سال پربرکت، اتفاقات خوبی را برای شما رقم می‌زند. روابط و عواطف شما روز به روز بیشتر می‌شود. عشق بین شما و شریکتان شکوفا می‌شود و حتی ممکن است به زودی حلقه‌های خود را عوض کنید. اطمینان حاصل کنید که روز و زمان مناسب را برای این مناسبت بزرگ انتخاب کنید. شما قرار است با معشوق خود شاد باشید. اما همیشه به خاطر داشته باشید که در هنگام کشمکش‌ها آرام باشید زیرا بر طبق طالع بینی برج ثور، شما تا حدودی تمایل به از دست دادن کنترل خود در شرایط سخت را دارید که این رفتار باعث می‌شود رابطه شما دچار مشکل گردد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید حلقه ازدواج و معرفی جدیدترین حلقه های ازدواج ۲۰۱۹

طالع بینی ازدواج برج ثور در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • اگر مشکلی با شریک زندگی‌تان دارید، طالع بینی ازدواج ثور پیشنهاد می‌کند زمان بیشتری را با شریکتان بگذرانید و سعی کنید بفهمید چه اشتباهی رخ داده است.
 • هر زمانی که احساس کردید ممکن است قضیه‌ای به جدل تبدیل شود، فقط آرام باشید و شرایط را برای خودتان و شریکتان سخت نکنید. از بحث کردن بر روی مسائل ناچیز به شدت پرهیز کنید.

طالع بینی ازدواج برج ثور در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • در طول سفر با همسر یا شوهر، حتما صمیمیت بالایی بین یکدیگر برقرار کنید. طبق طالع بینی ازدواج برج ثور این صمیمیت به شما کمک می‌کند که زمان طولانی را در شادی سپری کنید.
 • اگر می‌خواهید آستین‌ها را بالا بزنید، امسال بهترین زمان برای انجام این کار است.

طالع بینی ازدواج برج جوزا در سال ۲۰۱۹ (خرداد)

سال مورد علاقه افراد متاهل

سال ۲۰۱۹، برای مسائل مربوط به ازدواج از اهمیت بسزایی برخوردار است. اگر افراد مجرد در حال پیداکردن شریک زندگیشان به مشکلاتی برخورد کرده‌اند یا بعد از نامزدی، به دلایلی ازدواجتان به تأخیر افتاده است، طبق طالع بینی برج جوزا، امسال اغلب مشکلات‌تان حل خواهد شد. به احتمال قوی شما با شریک مناسب زندگیتان ملاقات خواهید کرد. با او رابطه‌ای صمیمی ‌برقرار می‌کنید، سپس با او نامزد می‌کنید یا ازدواج می‌کنید. این اتفاق به طور خاص در بازه زمانی بین ۲۳ فروردین و ۸ مرداد اتفاق می‌افتد. همچنین، برای کسانی که نامزد بوده‌اند و ازدواج آنها مدت زمان زیادی است که به تعویق افتاده است و حتی کسانی که تاکنون موفق به یافتن شریک زندگی خود نشده اند، سال فرخنده‌ای است. به طور کلی امسال، برای متولدین برج جوزا یا خرداد سال فوق العاده ای است. صرف نظر از اینکه رابطه جدیدی را شروع کنید یا رابطه قدیمی‌تان را ادامه دهید، امسال همه چیز برای شما و شریکتان شکوفا می‌شود. به محض اینکه انتخاب دلخواهتان را انجام دادید نیاز شدیدی برای ادامه در خود احساس می‌کنید، یک رابطه قوی را ایجاد می‌کنید و ممکن است نهایتا به ازدواج منجر شود درست همانند سایر افراد متاهلی که پیرامون‌تان هستند.

ممکن است با موانعی مواجه شوید منتها مشکل حادی به وجود نمی‌آید

طالع بینی ازدواج برج جوزا، پیش بینی می‌کند که مجردها امسال مطمئنا شخصی را برای خود پیدا می‌کنند. شخصی که شادی و خوشبختی زیادی را به زندگی شما هدیه می‌دهد. زندگی زناشویی شما در سال ۲۰۱۹ بهتر از همیشه خواهد بود. حتی اگر شخص جذابی را پیدا کرده‌اید و می‌خواهید احساسات خود را با او در میان بگذارید، امسال بهترین زمان پیشنهاد ازدواج است. تمام زندگی‌های متاهلی دارای نکات مثبت و منفی می‌باشند. دقیقا همانطور که سال ۲۰۱۹ برای شما سال خوشایندی خواهد بود، ممکن است موانعی نیز بر سر راه شما وجود داشته باشد. در این مدت مقاوم باشید و درکنار شریکتان بمانید. اگر هر دوی شما در اوقات دشوار کنار هم بمانید، هیچ چیز نمی‌تواند به زندگی عاشقانه شما خللی وارد کند.

طالع بینی ازدواج برج جوزا در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • در بازه زمانی بین ۲۱ آبان تا ۲۹ آذر ممکن است مشکلاتی برایتان پیش بیاید. طبق طالع بینی ازدواج برج جوزا، نزاع ناخواسته بین شما و شریک زندگیتان ممکن است استرس زیادی را به شما وارد کند.
 • به دلیل مشکلاتی که در خانه دارید ممکن است نتوانید روی کار خود نیز تمرکز کنید. به همین دلیل ممکن است شرایط کاریتان کمی ‌پیچیده شود. به همین دلیل باید برای پایان دادن به مشکل بسیار مراقب باشید.

طالع بینی ازدواج برج جوزا در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • بازه زمانی بین ۲۳ فروردین و ۸ مرداد برای شما و عشق‌تان بسیار پربرکت می‌باشد. ازدواج شما با عشق و توجه رشد می‌کند. همچنین زمان مناسبی برای برنامه ریزی در رابطه با نامزدی‌تان است.
 • بر طبق طالع بینی ازدواج برج جوزا مسائل زندگی مشترکتان به سادگی رفع می‌گردد. شما در این دوره با مسائل زیادی مواجه نمی‌شوید.

طالع بینی ازدواج برج سرطان در سال ۲۰۱۹ (تیر)

شما یک رابطه عالی را با شریک زندگی خود سهیم می‌شوید.

طبق طالع بینی ازدواج شما در سال ۲۰۱۹، ممکن است فراز و نشیب‌هایی در زندگی مشترک شما وجود داشته باشد. به دلیل برخی سوء تفاهم‌ها در این دوره ممکن است روابط مشترک‌تان دچار تنش شود. با این وجود، تا حد امکان یک نگرش سازنده و سخاوتمندانه را اتخاذ کرده و سعی کنید از هرگونه سوء تفاهم جلوگیری کنید. اگر به چیزی شک داشتید، باید بلافاصله، صریح و مسالمت آمیز موضوع را با همسر خود درمیان بگذارید، قطعا به یک راه حل مناسب خواهید رسید. برخی از رویدادهایی که اعتماد متقابل شما را آزمایش می‌کنند، در طول سال جاری بارها اتفاق می‌افتند. منتها اگر این آزمون را پشت سر بگذارید، شریک زندگی شما به خوبی شما را هم در زندگی شخصی و هم زندگی حرفه‌ای‌تان حمایت کرده و نتیجتا رابطه شما قوی‌تر می‌شود. کسانی که تمایل به داشتن فرزند هستند، انتظار داشته باشند که در طول این سال نتایج مثبتی کسب کنند. طبق طالع بینی ازدواج برج سرطان، افرادی که دچار مشکل نازایی هستند نیز طی امسال توانایی بچه دارشدن را پیدا خواهند کرد.

طالع بینی ازدواج برج سرطان

ممکن است احساسات خود را برای یک همنشین مناسب، بیان کنید.

 حتی اگر مجرد هستید و در مرحله آشنایی قرار دارید، هنوز هم ممکن است در زندگی عاشقانه خود دچار تشویش شوید. اما اگر آنها را با شریک زندگی خود در میان بگذارید به بهبود روابط‌تان منجر می‌شود. برکت، امسال همه را در بر می‌گیرد. اتفاقات خوب سر راه شما قرار می‌گیرند. آماده پذیرش آنها باشید. حتی اگر می‌خواهید از کسی خواستگاری کنید، امسال به دنبال آن بروید چون امسال مناسب ترین زمان برای انجام این کار است. اگر به دنبال یک شریک زندگی مناسب هستید، به احتمال زیاد در این دوره ازدواج خواهید کرد. افرادی که قصد ازدواج دارند باید پس از تأیید صلاحیت شریک انتخابی خود، تصمیم بگیرند. در مورد پیشینه فرد، خانواده، عادات و شغل او اطلاعات کسب کنید. ازدواج با شخص اشتباه ممکن است بعدا شما را در وضعیت بدی قرار دهد. به همین دلیل است که اخترشناسی ازدواج در تحقیقات پیشین خود در سال ۲۰۱۹، همواره بر روی ازدواج‌های ثمربخش و هماهنگ تمرکز کرده است. اگر از کسی خوشتان می‌آید، می‌توانید با بیان عشق خود رابطه عاشقانه خود را شروع کنید. مطابق طالع بینی ازدواج برج سرطان، به نظر می‌رسد امسال نیز برای کسانی که قصد ازدواج عاشقانه دارند، سال خوبی باشد. علاوه براین، روابط عاشقانه شما توسط اعضای خانواده تان پذیرش می‌شود.

طالع بینی ازدواج برج سرطان در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • فقط به این دلیل که یک مورد مناسب برای ازدواج دارید، پا پیش نگذارید. ابتدا یک تحقیق جامع در مورد همه چیز انجام دهید و سپس مطابق پیش بینی ازدواج‌تان در سال ۲۰۱۹، با آن پیش بروید.
 • اگر در هنگام نزاع با شریک زندگی خود دچار افراط شوید، ممکن است همه چیز از دست شما خارج شود ، بنابراین کنترل همه چیز بستگی به خودتان دارد.

طالع بینی ازدواج برج سرطان در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • در بازه‌ی زمانی آبان تا بهمن، تمامی‌سختی‌ها، سوء تفاهم‌ها و کشمکش‌ها برای متولدین برج سرطان خاتمه می‌یابد.
 • حتی اگر قصد دارید با همسر یا شوهر سابق خود هماهنگ شوید، این مساعدترین دوره برای انجام این کار است.

طالع بینی ازدواج برج اسد در سال ۲۰۱۹ (مرداد)

مسائل و مشکلات مشترک‌تان را در صلح و آرامش رفع کنید.

در طول سال ۲۰۱۹، شما در زندگی زناشویی خود بسیار با ملاحظه خواهید بود و به این ترتیب از شریک زندگی خود به خوبی مراقبت می‌کنید. طبق طالع بینی ازدواج برج اسد، شما بسیار عاطفی خواهید بود و تحت تاثیر افکار معنوی مثبت، از زندگی‌تان لذت خواهید برد. بهتر است دیوارهای اتاق خواب خود را با رنگ سفید رنگ کنید. زحل، سیاره زندگی شریک شما است که در سال جاری مجددا با کتو در خانه ششم قرار خواهد گرفت. مراقب سلامتی شریک زندگی خود باشید. اطمینان حاصل کنید که از لحاظ جسمی از هرگونه بیماری در امان باشد. کسانی که قصد ازدواج دارند به احتمال زیاد یک شریک مناسب پیدا می‌کنند. همچنین خانواده شما از ازدواج عاشقانه شما حمایت می‌کنند. رد و بدل کردن مداوم هدایا و قرار ملاقات‌های عاشقانه نیز در طالع بینی شما آمده است. امسال برای متولدین برج اسد سالی سرشار از خوشبینی در روابط آنها است. گفته می‌شود لئوس به نشانه‌های زودیاک بسیار حساس است. افراد زیادی ممکن است مورد توجه شما قرار بگیرند و این باعث ایجاد روابط متعددی در زندگی شما خواهد بود منتها با توجه به آنچه در طالع بینی‌تان نشان داده شده است، مراقب باشید احساستان را به چه هدفی و برای چه کسی صرف می‌کنید.

طالع بینی ازدواج برج اسد

از راه‌های متعددی به منفعت خواهید رسید

افراد مجرد متولد برج اسد، ممکن است با شخص خاصی رابطه برقرار کنند. چنانچه احساس می‌کنید این رابطه با ارزش است حتما آن را دنبال کنید. شخصی که امسال با آن آشنا شده‌اید بهترین مورد برای شما است. هر دوی شما می‌خواهید یک رابطه دوست داشتنی پر از عشق و علاقه داشته باشید. شما می‌خواهید هر لحظه با معشوق جدید خود لذت ببرید و می‌خواهید ازدواج کنید. طبق طالع بینی ازدواج برج اسد امسال بهترین سال برای شروع یک زندگی جدید است. بدین معنا که می‌تواند یک رابطه جدید یا یک پیوند ازدواج باشد. طالع بینی ازدواج می‌گویدکه امسال از بسیاری جهات به سود شماست. ممکن است به یک سفر طولانی بروید که سرشار از عشق، فضای رمانتیک و خوشبختی فراوان است. نیازهای شریک زندگی خود را درک کنید و به عقاید او احترام بگذارید. در این مدت وارد نزاع‌های ناخواسته نشوید.

طالع بینی ازدواج برج اسد در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • بحث و جدل غیر ضروری می‌تواند شما و زندگی زناشویی شما را در موقعیت دشواری قرار دهد. شما باید به هنگام هرگونه درگیری با شریک زندگی خود، آرام و مسلط باشید.
 • عصبانیت خود را کنترل کنید. در غیر این صورت، طبق طالع بینی‌تان، همه چیزهای خوبی که قرار است برایتان اتفاق بیافتد به پایان می‌رسد.

طالع بینی ازدواج برج اسد در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • اگر از سلامتی خود و شریک زندگی خود خوب مراقبت کنید، به مشکلی برنخواهید خورد و می‌توانید بر روی داشتن یک زندگی مشترک شاد متمرکز شوید.
 • اگر امسال برنامه‌ای برای تعویض انگشترهایتان دارید (کنایه از داشتن قصد ازدواج)، امسال مناسب‌ترین زمان برای ازدواج شما و شریک زندگی‌تان خواهد بود.

طالع بینی ازدواج برج سنبله در ۲۰۱۹ (شهریور)

با شریک زندگی‌تان مهر بان باشید، عاشق او باشید و با او با آرامش رفتار کنید.

متولدین برج سنبله، بسیار دلسوز و دوست داشتنی هستند. بنابراین، غالبا به دلیل اینکه با هر شرایطی خود را وفق می‌دهند، دچار مشکلات زیادی در زندگی مشترکشان نمی‌شوند. ابتدای سال برای شما مدت زمان خوبی خواهد بود، بنابراین زندگی مشترک شما در این مدت بسیار خوشایند خواهد شد. اما، طبق طالع بینی ازدواج برج سنبله در سال ۲۰۱۹، از اردیبهشت تا اواسط مرداد، ممکن است با چندین مشکل روبرو شوید. همه چیز را برای شریک زندگی خود به روشی زیرکانه توضیح دهید. وقتی شما صدای خود را پایین می‌آورید، دیگری به طور خودکار همین کار را انجام می‌دهد. توصیه می‌شود در این مدت از مباحث و استدلال خودداری کنید. پس از آن، از شهریور تا پایان سال بسیار عالی خواهد بود. متولدین برج سنبله از نظر طبیعی بسیار آرام و لطیف هستند بنابراین بحث و گفتگو با شریک زندگی خود برای شما دشوار به نظر نمی‌رسد. با توجه به طالع بینی ازدواج سنبله در ۲۰۱۹، امسال برای زندگی زناشویی افرادی که تحت این علامت متولد می‌شوند، به طرز حیرت انگیزی عالی خواهد بود. فرزندان شما زندگی خود را درخشان‌تر می‌کنند و روز به روز شاهد رشد آنها در سایه‌ی عشق‌تان می‌باشید و همین باعث می‌شود احساس خوشبختی کنید. سپری کردن زمان زیاد با همسر و فرزندان‌تان، باعث کمک به رشد خانواده می‌شود.

طالع بینی ازدواج برج سنبله

در یک قدمی‌دستیابی به شریک عالی برای زندگی‌تان هستید.

سعی کنید بر تمام جوانب زندگی‌تان به یک اندازه تمرکز کنید. بگونه‌ای که توجه زیاد‌تان به خانواده، باعث لطمه به کارتان نشود. آگاهانه عمل کنید. اگر قصد بچه دار شدن دارید، امسال بهترین زمان ممکن است. مجرد‌های متولد این برج نیز به احتمال زیاد شریک زندگی رویایی خود را خواهند یافت و ممکن است در همین سال تصمیم به ازدواج  بگیرند. بطور کلی امسال بسیار پربرکت خواهد بود. اگر هنوز مجردید و گزینه مناسب خود را نیافته‌اید و یا اینکه ازدواج‌تان به دلایلی به تعویق افتاده، جای هیچ گونه نگرانی نیست. طالع بینی شما پایان خوشی را برای شما در نظر دارد. تمام مشکلات و گرفتاری‌های شما برطرف می‌شود. اگر نسبت به اشخاصی تمایل خاصی دارید، احساستان را با آنها درمیان بگذارید؛ به احتمال زیاد آنها هم همین احساس را به شما دارند. قرار است وقت زیادی را با عشق‌تان بگذرانید و از لحاظ روحی خوشحال خواهید بود. بر طبق طالع بینی‌تان، خلأ احساسی قلب‌تان امسال پر می‌شود و بازه‌های زمانی ماه خرداد یا ماه مهر نوید بخش شروع زندگی زناشویی شما خواهد بود.

طالع بینی ازدواج برج سنبله در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • اگرچه متولدین برج سنبله افراد آرام و متینی هستند، با این حال، گاها کنترل خود را از دست می‌دهند. بسیار مراقب باشید که امسال این اتفاق نیافتد و سعی کنید کنترل خود را در دست داشته باشید.
 • در این دوره مشاجره‌ها را کش ندهید، فقط به شریک زندگی خود گوشزد کنید که به نفع هر دوی شماست که مشاجره را تمام کنید و آن را فراموش کنید. بر طبق طالع بینی سنبله، ناراحت کردن همدیگر هیچ نکته مثبتی برایتان ندارد.

طالع بینی ازدواج برج سنبله در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • مطلوب‌ترین دوره‌ها برای ازدواج شما به شرح زیر است: فروردین و شهریور تا پایان سال.
 • همانطور که طالع بینی‌تان پیش بینی کرده است، در این مدت می‌توانید ازدواج خود را بدون هیچ گونه مانع و خللی انجام دهید.

طالع بینی ازدواج برج میزان ۲۰۱۹ (مهر)

روابط زناشویی خود را به طور موثری مدیریت کنید.

ضرب المثلی هست که می‌گوید: داشتن همسر خوب باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شود. با این حال، در طول سال ۲۰۱۹، شما باید در زندگی شخصی خود محتاط باشید. شریک زندگی شما ممکن است از ابتدای سال جاری تا حدودی عصبانی باشد. اما، با واکنش مؤدبانه، می‌توانید مشکل را حل کنید. علاوه بر این، مریخ در خانه هفتم قرار دارد، که بیانگر عصبانیت است. ممکن است همسر شما نسبت به مسائل کوچک بیش از حد مورد حساس باشد و این امر ممکن است یک محیط پرتنش را برای شما در منزل ایجاد کند. شما مقصر نیستید؛ این تقصیر سیارات ما است.

طالع بینی ازدواج برج میزان

در مورد کلماتی که به همسرتان می‌گویید بسیار مراقب باشید، یقینا نمی‌خواهید یک تعطیلات زیبا را با همسرتان خراب کنید. بعضی اوقات فقط احساس ناراحتی می‌کنید زیرا خیلی تلاش می‌کنید. در این دوره ممکن است احساس استرس و فشار داشته باشید، آرام و مثبت بمانید و خود را نبازید. بر اساس طالع بینی شما، پستی و بلندی‌های زیادی وجود خواهد داشت، لحظات زیبا را گرامی ‌بدارید و لحظات تلخ را فراموش کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین همسر دنیا را بشناسید.رازهای شناخت همسر خوب را به شما می گوییم.

در این سال پدر یا مادر خواهید شد.

طالع بینی برج میزان برای سال ۲۰۱۹ بسیار عالی است. امسال برای شما بسیار فرخنده خواهد بود زیرا ممکن است در این دوره گزینه مناسب خود را پیدا کنید. افرادی که در ازدواج‌شان با تاخیر مواجه شده‌اند و زوج‌هایی که برای یک داشتن فرزند برنامه ریزی کرده‌اند، می‌توانند امسال اقدام لازم را انجام دهند. همسر شما هیچ مشکلی در رابطه با زایمان نخواهد داشت و همه چیز آرام پیش می‌رود. با فرزندان خود نیز وقت بگذارید. بحث و گفتگوهای مداوم با همسرتان ممکن است بر وضعیت روانی فرزند شما تأثیر بگذارد. کودکان برای رشد خود به محیط آرام و لطیف احتیاج دارند. این موارد را با همسرتان در میان بگذارید و با کمک هم تفاوت‌ها را کمرنگ کنید تا بر طبق طالع بینی برج میزان، زندگی‌تان سرشار از برکت و شادی گردد.

بیشتر بخوانید: معرفی ۱۰ زوج موفق سینمایی ایران و جهان

طالع بینی ازدواج برج میزان در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • حتی اگر شریک زندگی‌تان دائما با شما مشاجره و نزاع می‌کند، فقط آرام باشید و به بهترین و مودبانه ترین شکل ممکن به او پاسخ دهید، بر طبق طالع بینی ازدواج برج میزان، اگر همین رفتار را ادامه دهید، شریک زندگی‌تان بالاخره کوتاه می‌آید.
 • در شرایط سخت زندگی مشترکتان، ناامید نشوید. ممکن است که بخواهید رابطه را قطع کنید. این دوره برای ازدواج شما بسیار مضر است. تصمیمی ‌نگیرید که بعدا پشیمان شوید.

طالع بینی ازدواج برج میزان در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • حتی اگر مشکلاتی داشته باشید، طبق طالع بینی برج میزان، اتفاقات خوب بسیاری در زندگی شما در سال جاری رخ خواهد داد.
 • به جای توجه به نقاط منفی، به جنبه‌های مثبت زندگیمان که شادی را برایمان به ارمغان می‌آورد تمرکز کنیم.

طالع بینی ازدواج برج عقرب در ۲۰۱۹ (آبان)

مراقب باشید زیرا امسال فراز و نشیب‌هایی را تجربه خواهید کرد.

به طور کلی، سال ۲۰۱۹ برای مسائل مربوط به ازدواج شما پربرکت و مطلوب است. برخی از مناسبت‌های فرخنده مانند نامزدی یا ازدواج در خانواده خود را جشن خواهید گرفت. بر طبق طالع بینی شما، هر گونه سردرگمی‌ یا سوء تفاهم در مورد ازدواج شما در این دوره از بین خواهد رفت. افرادی که نامزد هستند، ازدواج می‌کنند. روزهای بزرگ زندگی‌تان که مدتها است در مورد آنها رویا پردازی می‌کنید، فرارسیده‌اند. ماه‌های دی و بهمن هیجان انگیز خواهند بود. زندگی مشترک شما در طول سال ۲۰۱۹ دلپذیر و مسالمت آمیز خواهد بود. علاقه و عشق‌تان به یکدیگر افزایش می‌یابد. تعطیلات آخر هفته را با شریک‌تان سپری کنید تا روابط‌تان صمیمی‌باقی بماند. اما، طالع بینی ازدواج برج عقرب، به شما هشدار می‌دهد که در طول دی و بهمن احتیاط کنید که از مشاجره، درگیری، اختلاف نظر یا بی اعتمادی به همسر خود پرهیز کنید. همچنین، از ماه فروردین ‌تا خرداد نیز مراقب باشید. این دوره می‌تواند برای شما دردسرساز باشد. با این وجود، بازه زمانی بین تیر و شهریور برای زندگی مشترک شما بسیار پربرکت و متعادل است. جدا از این، رابطه پنهانی شما آشکار شده و احتمالا باعث از بین بردن پیوند زناشویی‌تان خواهد شد. از روابط خارج از چارچوب خانواده پرهیز کرده و بر زندگی فعلی خود تمرکز کنید.

طالع بینی ازدواج برج عقرب

چشم انداز مثبت امسال، مسائل را قابل تحمل‌تر می‌کند.

بر طبق پیش بینی طالع بینی عقرب ۲۰۱۹، مجردها، زوج مناسب خود را پیدا می‌کنند. در این دوره شما ممکن است تصمیم به ازدواج بگیرید. اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهید و سپس اقدام کنید. زوج‌های متاهل می‌توانند برنامه‌های خانواده خود را انجام دهند. امسال برای متولدین عقرب بسیار مثمر ثمر خواهد بود. حتی اگر مشکلاتی پیش بیاید، اتفاقات خوب غالب خواهند بود. امسال می‌توانید عشق خود را به کسی که مدت زمان طولانی را با او سپری کرده‌اید، اعتراف کنید. تعلل نکنید و وقت را ارزشمند بشمارید. بدیهی است، شما نمی‌خواهید عشق‌تان را از دست بدهید. در کل، امسال نوید بخش زندگی زناشویی شما است. به جز چند ماه، شما در طول سال شاد خواهید بود. بر طبق طالع بینی ازدواج عقرب ۲۰۱۹، امسال در واقع سال خوبی برای شما و شریک زندگی شما خواهد بود منتها شما مجبورید فداکارانه خود را وقف همسر و زندگی‌تان بکنید. اگر قوی باشید و خود را درگیر فعالیت‌های جانبی نکنید، امسال، از جنبه‌های زیادی، سال مورد علاقه شما خواهد بود.

طالع بینی ازدواج برج عقرب در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • دوره فروردین تا خرداد ممکن است سوء تفاهم‌ها و نزاع‌های زیادی بین شما و شریک زندگی‌تان به وجود بیاید. بر طبق طالع بینی ازدواج عقرب ۲۰۱۹، این اتفاق، ممکن است بر روی کیفیت زندگی مشترک شما تاثیر منفی داشته باشد.
 • بیش از حد حساس یا پرخاشگر نشوید و به مشاجره دامن نزنید؛ سعی کنید تنش را از بین ببرید.

طالع بینی ازدواج برج عقرب در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • طبق طالع بینی ازدواج عقرب کلیه برنامه ریزی‌های مربوط به ازدواج و خانواده، باید به بهترین سرانجام برسد. امسال بهترین سال برای شما خواهد بود.
 • طی سال جاری، دوستان و خانواده شما را مورد حمایت خود قرار می‌دهند و در زندگی متاهلی خود مشکلی تجربه نخواهید کرد.

طالع بینی ازدواج برج قوس در ۲۰۱۹ (آذر)

ازدواج طی این سال کاملاً سودمند خواهد بود.

متولدین برج قوس، با داشتن سیاره مشتری به عنوان سیاره تاج، زندگی شخصی خود را جالب‌تر و هیجان انگیز می‌کنند. این دارندگان نشانه زودیاک، به دلیل دارا بودن سیاره مشتری، مزایایی را دریافت می‌کنند. اگر حرکت سیارات را در نظر بگیریم، مسائل و مشکلاتی در زندگی شخصی متولدین این برج، مشاهده می‌شود. در این دوره بهتر است از نزاع و گفتگوهای غیر ضروری با شریک زندگیتان خودداری کنید. جدای از آن، همانطور که در طالع بینی ازدواج برج قوس سال ۲۰۱۹ پیش بینی شده است، نتایج فرخنده‌ای در طی هشت ماه به دست خواهید آورد. به محض پیدا کردن گزینه مناسب برای خود، تمایل به ازدواج در شما قوی خواهد شد. در صورت ازدواج، این دوره فواید زیادی برای شما و شریک زندگی‌تان به همراه خواهد داشت. نگذارید عصبانیت، زندگی زناشویی شما را از بین ببرد. باید با شریک زندگی خود همکاری کنید و بدانید که می‌خواهید تا همیشه کنار شما بماند. موقعیت سیارات بیانگر این است که زندگی متاهلی شما طی این سال بسیار آرام پیش می‌رود. شما در کنار همسر و فرزندان خود، از زندگی خانوادگی خود لذت خواهید برد. بر اساس طالع بینی شما، ممکن است همراه با خانواده به یک سفر بروید.

طالع بینی ازدواج برج قوس

امسال، بهترین زمان برای اضافه کردن عضو جدیدی به خانواده شما است

همسر شما در همه زمینه‌های زندگی از شما حمایت خواهد کرد، اهمیتی ندارد که چه مانعی سر راهتان باشد. هر اتفاقی بیافتد، هر دوی شما باهم آن را حل می‌کنید. این امر باعث ایجاد عشق و اعتماد بیشتر در رابطه شما با همسرتان می‌شود. توصیه و پشتیبانی همسرتان برای زندگی شخصی و همچنین حرفه‌ای شما سودمند است. طالع بینی ازدواج شما نشان می‌دهد که باید در انتخاب کلمات خود دقت کنید تا به احساسات همسرتان آسیب نرسانید. زوج‌هایی که هنوز ازدواج نکرده‌اند زندگی شادتر و لذت بخش تری تجربه می‌کنند. عواطف و احساسات شما در زندگی‌تان بسط می‌یابد. متولدین برج قوس، اصولا احساساتی هستند، بنابراین، سیاره مشتری شادی بیشتری را به زندگی آنها می‌افزاید. امکان اضافه کردن اعضای بیشتر در خانواده وجود دارد. موقعیت‌های سیاره‌ای زیادی وجود دارد که در این بازه زمانی، مناسب فرزندآوری هستند. بنابراین طبق پیش بینی طالع بینی برج قوس، هرگونه اقدامی ‌در راستای بچه دارشدن، به موفقیت می‌رسد. همچنین، موقعیت‌های زیادی به نفع کسانی که در جستجوی یک شریک خوب برای نامزدی یا ازدواج هستند، به وجود خواهد آمد. روابط عاطفی و روحی نیز در زندگی متاهلی، شدیدتر می‌شود.

طالع بینی ازدواج برج قوس در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • مراقب پیش بینی طالع بینی ازدواج برج قوس در سال ۲۰۱۹ باشید که بر اساس آن اگر از سپری کردن وقت خود با خانواده اجتناب کنید و صرفا روی کار تمرکز کنید، زندگی شاد خانوادگی شما دچار اختلال خواهد شد.
 • هنگامی‌که عطارد در اطراف شما معلق است، برای کسانی که در برج قوس متولد شده‌اند، بهتر است که از دعوا و مشاجره خودداری کنند. این دوره می‌تواند برای زندگی مشترک هماهنگ شما بسیار خطرناک باشد.

طالع بینی ازدواج برج قوس در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • طالع بینی ازدواج برج قوس نشان دهنده ایده آلترین سال برای حل مسائل ازدواج‌های قبلی و همچنین برنامه ریزی برای تشکیل زندگی خانوادگی آینده است.
 • امسال بهترین زمان برای نامزدی، ازدواج و حتی بچه دارشدن است.

طالع بینی ازدواج برج جدی درسال ۲۰۱۹ (دی)

دلبستگی شما به شریک زندگی‌تان بیشتر می‌شود

گانشا پیش بینی می‌کند که شما یک زندگی متاهلی دلپذیر و پیوندی که روز به روز قوی تر می‌شود را خواهید داشت. طالع بینی ازدواج برج جدی، درک فزاینده بین شما و همسرتان را نشان می‌دهد. در هر شرایطی همسر شما مانند یک سپر از شما محافظت می‌کند. در ابتدای سال، هیچ اتفاق خوشایندی رخ نمی‌دهد، اما بعد از ماه فروردین، به احتمال زیاد شاهد خوشبختی روزافزون خود خواهید بود. ممکن است از سوی همسرتان منافع خاصی به شما برسد. طالع بینی شما می‌گوید شریک زندگی شما می‌خواهد احساسات شما را بفهمد و به آنها احترام بگذارد. از هر چیزی که ممکن است هماهنگی میان شما را کاهش دهد، دوری کنید. سعی کنید نیازهای شریک زندگی خود را برآورده کنید. این دوره، برای فرزندان شما خوب خواهد بود. ممکن است سلامت فرزندان شما با مشکلاتی روبرو شود، بنابراین مراقب سلامتی آنها باشید. در صورت لزوم آنها را به پزشک ببرید و درمان کافی را انجام دهید. طالع بینی ازدواج شما در سال ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که فرزندان شما برای شما آرامش و خوشبختی را به ارمغان می‌آورند. فرزندان شما در زندگی خود پیشرفت خواهند کرد و همچنین در مدرسه خوب عمل می‌کنند.

طالع بینی ازدواج برج جدی

امسال، عشق زیادی را به شما هدیه می‌دهد.

افرادی که در ازدواج‌شان تأخیر داشته‌اند، طبق طالع بینی ازدواج برج جدی، امسال می‌توانند ازدواج کنند. حتی اگر قصد برنامه ریزی برای ازدواج را دارید، جستجوی شریک زندگی در این سال، آسان خواهد بود. درگیری‌ها و مشکلات به پایان می‌رسند. همه چیز در زندگی شما در طول سال ۲۰۱۹ بهبود می‌یابد. اگر دلتان برای روابط قبلی تنگ شده و می‌خواهید به آن برگردید و اوقات خوبی داشته باشید، این زمان، بسیار زمان فرخنده‌ای برای رفع تمام مشکلات مورد نظر شما خواهد بود. با دعای خیر مادرتان به اهداف خود می‌رسید. رد و بدل کردن هدیه به مناسبت‌های مختلف از جمله تولد یا حتی گرفتن یک جشن مختصر با شریک زندگی‌تان به مناسبت سالگرد، می‌تواند به استحکام روابط‌تان کمک کند. به طور کلی، در این دوره ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید، منتها در کوتاه مدت برطرف می‌شوند. ممکن است بین شما و شریک زندگیتان اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد، با این وجود این اختلافات از بین خواهند رفت. بومیان علامت زودیاک Capricorn می‌خواهند خیلی خوب با بچه‌ها و همسر خود همراه شوند. متولدین برج جدی، همراه خوبی برای همسر و فرزندان خود هستند.

طالع بینی ازدواج برج قوس در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • موانع موجود در زندگی زناشویی شما در سال ۲۰۱۹ عمر کوتاهی دارند، اما شما باید در طول این دوره در رابطه با هر کاری که انجام می‌دهید، کاملا هوشیار باشید. هر قدمی ‌که در این مدت بر می‌دارید به رشد خانواده شما لطمه می‌زند.
 • طبق طالع بینی ازدواج برج قوس، شما باید مراقب مسائل مربوط به سلامتی خود و خانواده باشید.

طالع بینی ازدواج برج قوس در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • امسال شادی زندگی شما را فرا خواهد گرفت. وقت خود را با خانواده سپری کنید. از تمام اتفاقات مثبت که در زندگی شما رخ می‌دهد، بهترین استفاده را ببرید.
 • از آنجا که امسال، سال نیکویی است، بهترین توصیه برای مجردها این است که عشق خود را به معشوق‌شان ابراز کنند. مطمئنا بلافاصله جرقه‌ای از عشق ایجاد خواهد شد.

طالع بینی ازدواج برج دلو در ۲۰۱۹ (بهمن)

سطح جدیدی از صمیمیت را تجربه خواهید کرد

به نظر می‌رسد امسال، زمان بسیار مناسبی برای زندگی زناشویی است. شما می‌توانید به خوبی از مصاحبت با هم دیگر لذت ببرید. طبق طالع بینی ازدواج برج دلو، ممکن است فراز و نشیب‌هایی را در روابط‌تان تجربه کنید اما در نهایت، عشق میان شما افزایش می‌یابد. غالبا گفته می‌شود که مشاجره‌ها و کشمکش‌ها باعث افزایش سطح عشق در بین زوج‌ها می‌شود. اوایل سال برای زوج‌های جوان که به تازگی ازدواج کرده اند، سرشار از لذت و اشتیاق است. این بازه زمانی همچنین، هرگونه مشکل را در زندگی مشترک رفع می‌کند. امسال شما و شریک زندگی تان را به هم نزدیک می‌کند. سعی کنید دعواها و درگیری‌ها را از طریق بحث و تفاهم متقابل حل کنید، زیرا علی رغم اینکه این دوره، زمان بسیار خوبی به نظر می‌رسد اما احتمال به وجود آمدن اختلافات مخرب همچنان وجود دارد. همانطور که در طالع بینی‌تان نیز مشهود است، بعضی اوقات ممکن است از زندگی مشترک خود کاملا ناراضی باشید و تغییر ناگهانی رفتار همسرتان، شما را دلسرد کند اما در این وضعیت، سعی کنید دلیل اصلی تغییر رفتار را پیدا کنید. سعی کنید احساسات همسرتان را بفهمید و همیشه درنظر داشته باشید که از بحث و جدل بر روی مسائل غیر ضروری اجتناب کنید.

طالع بینی ازدواج برج دلو

به هنگام انتخاب شریک زندگی‌تان برای ازدواج، احتیاط کنید.

بر طبق طالع بینی ازدواج برج دلو اگر مجرد هستید، امسال گزینه مناسبی پیدا خواهید کرد و اوضاع برای شما بهتر خواهد شد. اگر برای ازدواج برنامه ریزی کرده اید، ابتدا در مورد پیشینه خانوادگی شریک زندگی خود اطلاعاتی کسب کنید، سپس تصمیمات لازم را بگیرید. اگر قصد بچه دار شدن را دارید، امسال بهترین زمان برای این کار خواهد بود. هر کاری که قصد انجام آن را در سال جاری داشته باشید، به طور قطع، برای شما و شریک زندگی شما سودمند خواهد بود. اگر تصمیم به خواستگاری از معشوق خود دارید، طالع بینی‌تان شما را به انجام سریع آن، تشویق می‌کند.

طالع بینی ازدواج برج دلو در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • طبق پیش بینی‌های طالع بینی ازدواج برج دلو، حتی اگر احساس عصبانیت و ناامیدی می‌کنید، از بحث و جدل پرهیز کنید. از هرگونه اقدام تهاجمی ‌در زندگی زناشویی و دامن زدن به بحث‌های ناخواسته با شریک زندگی خود، مخصوصا در این زمان که وقت مناسبی برای این کار نیست شدیدا خودداری کنید.
 • بازه زمانی تیر تا مرداد، موانع زیادی را در زندگی مشترک شما به وجود می‌آورد، در این مدت امیدتان را از دست ندهید، در عوض دست شریک زندگی خود را بگیرید و پیش بروید.

طالع بینی ازدواج برج دلو در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • همانگونه که طالع بینی‌تان توصیه می‌کند، مثبت باشید و اشکالات شریک زندگی خود را نادیده بگیرید. شایسته زندگی کنید، سرشار از عشق و علاقه به یکدیگر باشید.
 • از مصاحبت با شریک زندگی خود لذت می‌برید. ممکن است سفر کوتاهی داشته باشید. اوقات خوبی را با هم خواهید گذراند.

طالع بینی ازدواج برج حوت در ۲۰۱۹ (اسفند)

 ازدواج، یکی از رخدادهای امسال است

هیچ اثر شوم سیاره‌ای در محل ازدواج نشانه زودیاک شما وجود ندارد، به عبارتی می‌توان گفت که مجردها، یا کسانی که به سن ازدواج رسیده‌اند و در جستجوی زوج مناسب خود هستند، بر اساس موقعیت سیاره‌ای، بعد از ماه شهریور امسال، موفق به یافتن بهترین شریک زندگی خود می‌شوند. علاوه بر موقعیت شریک زندگی، موقعیت سیاره‌ای برای یافتن شریک تجاری نیز وجود دارد. بر طبق طالع بینی برج حوت، ازدواج برکت می‌یابد. اگر متاهل باشید، سال ۲۰۱۹، سال شما خواهد بود و ممکن است برای شما پر از فایده باشد. شما ممکن است تجارب شیرینی در زندگی مشترک خود در طول سال جاری داشته باشید. ممکن است همسر شما به دلیلی برای خوشبختی شما تبدیل شود. با این وجود ممکن است تجربه‌های سختی را پشت سر بگذارید که ممکن است شما را ناامید و دلسرد کند. سعی کنید زمان کافی را به همان اندازه که شریک زندگی‌تان شایسته آن باشد، اختصاص دهید. حفظ تعادل بین زندگی شخصی و حرفه‌ای شما برای زندگی مشترک شما مثمر ثمر خواهد بود.

طالع بینی ازدواج برج حوت

امید خود را ازدست ندهید، امیدواری برای امسال ضروری است

ممکن است خوددرگیری بین شما اتفاق بیفتد و منجر به مباحث بزرگی شود. به دلیل سوء تفاهم ممکن است مجادلات در زندگی شما افزایش پیدا کند. آرام باشید و مشکلات خود را با حوصله حل کنید، سعی کنید دریابید که دلیل واقعی ناراحتی شریک زندگی شما چیست. ممکن است بعضی مواقع مجبور شوید بر سر برخی از مسائل با شریک زندگی خود سازش کنید. بعضی اوقات باید رفتارهای پرخاشگرانه شریک زندگی خود را نادیده بگیرید. این گذشت، برای زندگی زناشویی شما خوب است. اگر شما هم به همان شیوه رفتار کنید، ممکن است زندگی شاد شما مختل شود. شما قادرید که زندگی خود را بهتر و بهتر کنید. به خود اجازه ندهید دچار هیچ نوع تصور غلط یا سردرگمی‌ بشوید؛ در نتیجه، بلافاصله زندگی زناشویی شما به یک زندگی بدون دردسر و مشاجره تبدیل می‌شود. امسال، یافتن فرد مناسب برای شما آسان‌تر خواهد بود. زندگی عاشقانه شما شکوفا می‌شود و ممکن است منتج به پیوند زیبای ازدواج بگردد. افرادی که ازدواج‌شان به تاخیر افتاده است، امسال موفق به ازدواج خواهند شد. وقتی شرایط سخت می‌شود، خود را نبازید. برای کسانی که مدت طولانی است نتوانسته‌اند برنامه‌های ازدواج خود را انجام دهند، سال ۲۰۱۹ سال شگفت انگیزی خواهد بود. تمام آن روزهای پر از نگرانی و اظطراب به پایان خواهد رسید.

طالع بینی ازدواج برج حوت در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از منفی‌ها دور شوید

 • مراقب جنبه‌های منفی که مانع رشد زندگی زناشویی شماست، باشید. مشکلات هویتی و شخصی خود را برای خود نگه دارید و با عقاید خود به شریک زندگی خود فشار نیاورید، زیرا این رفتار منجر به دلسرد کردن همسرتان می‌شود.
 • هنگامی‌که شرایط دشوار می‌شود، ناامید نشوید، بلکه از آن به عنوان محرکی استفاده کنید و زندگی را برای خود و شریک زندگیتان بهتر کنید.

طالع بینی ازدواج برج حوت در ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که چگونه از مثبت‌ها بهترین استفاده را ببریم

 • زمانی که با همسر و فرزندان خود به سفر می‌روید سعی کنید قوی‌ترین رابطه را ایجاد کنید. طالع بینی ازدواج برج حوت در سال ۲۰۱۹ هر چیزی را که شما در راستای بهبودی آن تلاش می‌کنید را برایتان تسهیل می‌کند.
 • بعد از آگوست ۲۰۱۹، زمان به شما کمک می‌کند که به اصلاح مسائلی بپردازید که زندگی مشترک شما را شاد می‌کنند.
 • پس بهترین استفاده را از دوره مثبت برده و صمیمیت را میان خود و همسرتان افزایش دهید.

سخن پایانی

طالع بینی ازدواج به شما کمک می‌کند تصمیم‌های بهتری بگیرید و زندگی خود را شادتر کنید. در این مطلب تمامی برج‌های فلکی را بررسی کردیم. حتما سعی کنید در زندگی خود شادی را به عادت تبدیل کنید و عشق را جاری سازید. اگر علاقه‌مند بودید، خبرهای عاشقانه‌تان را با ما در اینجا به اشتراک بگذارید و شادی را به ما هم منتقل کنید.

منبع: Marriage Horoscope 2019