کپسول AHCC ( پلاتینم و گلد ) برای تقویت سیستم ایمنی بدن

کپسول AHCC ( پلاتینم و گلد ) برای تقویت سیستم ایمنی بدن

 کپوسلهای AHCC برای تقویت سیستم ایمنی بدن

 کپوسلهای AHCC برای تقویت سیستم ایمنی بدن
کپوسلهای AHCC برای تقویت سیستم ایمنی بدن

کپسول AHCC پلاتینم (Kinoko Platinum AHCC)
کپسول AHCC گلد (ترکیب همبسته Hexose فعال) برای تقویت سیستم ایمنی بدن – ۶۰ کپسول

کپوسلهای AHCC برای تقویت سیستم ایمنی بدن می‌باشد که امسال توانسته است به عنوان بهترین دارو برای بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن به دنیا معرفی شود. این محصول که با عنوان AHCC منتشر می‌شود در حالت های گلد و پلاتینم قابل استفاده می‌باشد، این کپسول ها بهترین دارو برای حفاظت از سیستم ایمنی بدن هستند و بسیار مناسب برای افرادی است که از سرطان رنج می‌برند در حالی که در پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان نیز کمک می‌کند، در واقع محصولات AHCC با جلوگیری از رشد غیر عادی سلول ها می‌تواند به درمان سرطان کمک شایانی انجام دهد، همچنین این دارو بسیار ایمن و تایید شده است و در بیش از ۱۰۰۰ کلینیک درمانی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آزمایشات AHCC

ترکیباتی که توسط AHCC ساخته شد برای آزمایش بر روی بیش از ۲۰ نفر که تحت نظر پزشک متخصص بودند تست شد و نتایج بسیار خوبی را حاصل شد، این ماده که از عصاره قارچ تشکیل می‌شود شامل بسیاری از قارچ های مفید است که نام های اصلی ترین آنها شیتاک و میسلیا است، این نوع قارچها بیشتر بخاطر این مورد استفاده قرار می‌گیرند که حاوی گلوکن آلفا می‌باشند، گلوکن آلفا نوعی قند (پلیساکارید) است که به ایمنی بدن کمک زیادی می‌کند در صورتی که عمده قارچ های موجود در طبیعت از گلوکن بتا بهرمند هستند.

تاریخچه تولید AHCC

AHCC اولین بار در سال ۱۹۸۷ توسعه یافت و از آن زمان در بیمارستان‌ها ، دانشگاه‌ها و دیگر موسسات سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت . AHCC ایمنی اصلی بدن را حفظ کرده و از عملکرد ایمنی سالم پشتیبانی می‌کند .
در یک گرم از AHCC مقدار زیادی از گلوکن آلفا وجود دارد که حاوی نشاسته و ترکیب‌های دیگر مولکول‌های قند می‌باشد، این ماده در ژاپن از طریق فرآیند تولید منحصر به فرد تولید می‌شود.

تاریخچه تولید AHCC
تاریخچه تولید AHCC

برای افراد سالم AHCC برای نگهداری سلامتی مفید محسوب می‌شود و به جلوگیری از ایجاد و گسترش عفونت و کمک به عملکرد نرمال سیستم ایمنی می‌انجامد. در تومور شناسی منسجم ، تحقیقات نشان می‌دهد که ممکن است استفاده از این دارو منجر به زنده ماندن فرد شود، کمک به حمایت از بیماران از طریق شیمی‌درمانی در کنار استفاده از این دارو میتواند به بهبود کامل بیمار بیانجامد.
AHCC یک کانون تحقیقاتی در موسسات معتبر در سراسر جهان بوده و بیش از ۱۰۰ مقاله درباره‌ی بهبود سیستم ایمنی بدن منتشر کرده است.

AHCC چگونه کار می‌کند ؟

AHCC با موفقیت در درمان طیف وسیعی از شرایط بهداشتی از جمله سرماخوردگی و انفلانزا ، برای بیماری‌های جدی مثل سرطان ، هپاتیت ، دیابت و بیماری‌های قلبی و عروقی به کار رفته‌است .
چگونه دارو می‌تواند در مقابل بسیاری از انواع مشکلات سلامتی موثر باشد ؟
پاسخ این است که بسیاری از شرایط حاد و مزمن ، یک علت مخفی را درون خود دارند ولی AHCC تمام این واکنش ها را از بین می‌برد و عملکرد بدن را بر روی واکنش سیستم ایمنی طبیعی شما برمی گرداند و به شما کمک می‌کند تا با تمام تهدیدات علیه سلامتی خود مبارزه کنید، در واقع این قرص به شما کمک می‌کند تا با کمک بدن خود درمان شوید.

 

وظیفه‌ی سیستم ایمنی بدن و کمک AHCC به بهبود این سیستم

وظیفه‌ی سیستم ایمنی بدن و کمک AHCC به بهبود این سیستم
وظیفه‌ی سیستم ایمنی بدن و کمک AHCC به بهبود این سیستم

وظیفه ایمنی بدن محافظت از شما در برابر آسیب است . به این شکل که سیستم بدن شما همیشه بدن شما را اسکن می‌کند تا مشخص شود که آیا باکتری‌ها ، ویروس‌ها ، سموم ، انگل‌های خارجی و عوامل بیماری زای دیگر وارد سیستم شما شده‌اند یا خیر، در واقع این قرص ها به سیستم ایمنی بدن کمک زیادی خواهند کرد تا وظیفه خود را به نحو احسنت انجام دهند.

 

شرح قرص های AHCC

شرح قرص های AHCC
شرح قرص های AHCC

AHCC یک عصاره کشت شده از قارچ دارویی با هیبرید ( ریشه ) آنها است، AHCC یکی از جدیدترین مکمل‌ها در جهان است که توسط بیش از ۳۰ مطالعه بالینی مورد حمایت قرار گرفته‌است . مطالعات انجام‌شده بر روی AHCC در برخی از بهترین موسسات تحقیقاتی در سراسر دنیا انجام شده‌است ، از جمله دانشگاه‌های برجسته آی وی و مراکز بهداشتی معتبر دنیا .
برخلاف اکثر داروهای دیگر، AHCC دارای وزن مولکولی بسیار پایینی است.

از آنجایی که داروی AHCC از قارچ های مخصوص برای افزایش ایمنی بدن تهیه شده است، شاید برای بسیاری از افراد سوال ایجاد شود که آیا اگر به خوردن قارچ حساسیت دارند می‌توانند از این دارو استفاده کنند یا خیر؟
جواب اینجاست که قرص های AHCC از قارچ تهیه می‌شوند ولی نه از تمام مواد تشکیل دهنده قارچ ها و محققین فقط بر روی قسمتی از قارچ ها که به سیستم ایمنی بدن کمک می‌کنند نیازمند هستند و از آنها در این نوع دارو استفاده می‌کنند، علاوه بر این مواد خام قارچ ها در معرض یک فرآیند تخمیر قرار دارند که مولکول‌های دارای وزن مولکولی بالا را تجزیه می‌کند که برای هضم آسان تر می‌شوند و دیگر آن حساسیت اولیه را به افراد منتقل نخواهد کرد. با این حال ، اگر نگران هستید ، لطفا ً با یک متخصص بهداشت و درمان که در محصولات طبیعی تخصص دارد در تماس باشید و با کمک او آزمایشاتی را انجام دهید. این کار با شروع با یک چهارم کپسول روی نوک زبان شما انجام می‌شود و اگر شما خارش در دهان و یا دیگر علائم آلرژی را تجربه نکنید می‌توانید در ادامه به راحتی از این نوع قرص استفاده کنید.

سوال : آیا AHCC اثربخشی خود را در طول زمان از دست می‌دهد ؟

پاسخ : AHCC هیچ وقت اثرات خود را از دست نمی‌دهد . همانطور که در یک آزمایش علمی تحت کنترل مشاهده شده است ، بیمارانی که از AHCC به طور منظم در طول یک دوره مشخص مصرف می‌کنند در مقایسه با دیگر بیمارانی که از این دارو استفاده نکرده‌اند تفاوت بهبودی بسیاری وجود دارد.

عصاره قارچ به مقدار ۷۵۰ میلی‌گرم در هر کپسول موجود است و این دارو در دانشگاه ییل توسط هزاران نفر در سراسر جهان مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته‌است . و از کیفیت این دارو حیرت زده شده‌اند.

AHCC چیست؟

AHCC که در ژاپن توسعه یافت بیش از ۳۰ مطالعه مثبت در مورد آن منتشر شده در مجلات علمی که توسط موسسه ملی بهداشت به رسمیت شناخته شده‌اند ، پشتیبانی شده است .
برخلاف دیگر داروهای پزشکی دیگر، AHCC دارای وزن مولکولی بسیار پایینی است که به افزایش جذب و اثربخشی کمک می‌کند.

کار اصلی داروهای AHCC تقویت سیستم ایمنی بدن می‌باشد این عملکرد در مجموع به افزایش طول عمر تمامی افراد کمک می‌کند و در درمان سرطان و حتی بروز انواع سرطان ها کمک می‌کند، در واقع در داروی AHCC انواع قارچ های مختلف و مفید به صورت کاملا آزمایش شده و خاص قرار داده شده است تا بتواند به سیستم دفاعی بدن کمک کند، افزایش تولید یستوکین و بهبود عملکر ماکروفاژ در کنار تقویت کردن سلول های T از دیگر مزایای این دارو است که از بروز غده های تومور و سرطان جلوگیری می‌کند.
قابل ذکر است که بعضی از افراد بر این باورند که شاید طعم تلخ یا تندی این کپسول ها را شامل می‌شود اما بر خلاف تفکر بسیاری از افراد این داروها دارای بو و طعم خاصی نیستند و به راحتی می‌توان آن ها را قورت داد، باید بدانید هر کپسول که حاوی ۵۰۰ میلی گرم ماده است می‌تواند سیستم ایمنی بدن را به مدت چند روز در حالت دفاعی قرار دهد.

AHCC چیست؟
AHCC چیست؟

این دارو با اینکه اولین بار توسط کشور ژاپن کشف شد و تولید گردید اینک در کشور آمریکا و با ضمانت کامل به دست مشتری میرسد و دارای مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) است.

از لحاظ کیفیت باید گفت داروی AHCC که شرکتی به نام Quality of Life آن را از قارچ های طبیعی تولید می‌کند آن را ضمانت کرده است و با آزمایش های مختلف ثابت کرده که کافی است تنها یک عدد از این کپسول ها را مصرف کنید تا ببینید که چند روز بعد نیز اثرات این ماده بر روی بدن شما وجود دارد و بسیار طولانی مدت عمل خود را ثابت نگه میدارد، این آزمایشات و تحیقیقات بر روی AHCC توسط بسیاری از دانشگاه های مختلف دنیا انجام شده است و به وسلیه ی افراد زیادی تست شده و تاییده گرفته است.

در مجموع اگر شما نیز از بیماری بدخیم سرطان رنج می‌برید پیشنهاد می‌کنیم این دارو بسیار مفید که به سیستم دفاعی بدن کمک می‌کند استفاده کنید و تاثیرات ویژه آن را به چشم ببینید، همچنین کسانی که بیماری های دیگری دارند که به سیستم ایمنی بدن لطمه وارد می‌کند نیز از این دارو بسیار استفاده کرده‌اند و رضایت کامل خود را اعلام نموده‌اند.

کپسول ahcc پلاتینیوم
کپسول ahcc پلاتینیوم

این دارو در وب سایت آمازون در دو نوع زیر برای فروش قرار داده شده است.
کپسول AHCC پلاتینم (Kinoko Platinum AHCC)
کپسول AHCC گلد (ترکیب همبسته Hexose فعال) برای تقویت سیستم ایمنی بدن – ۶۰ کپسول
همچنین می‌توانید داروی AHCC که به بهبود عملکرد دفاعی و سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند را از وب سایت مالتینا سفارش دهید .

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۹ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. علی
  1:09 2021/01/24

  سلام ایا کپسول ahcc برای درمان hpv زیگیل تناسلی موثر است

 2. مینا
  8:28 2020/08/23

  سلام خسته نباشید بنده در حال اقدام برای بارداری هستم مصرف این دارو ضرری نداره؟؟

  • مدیر وبلاگ 2
   9:42 2020/09/01

   سلام
   لطفا با پزشک خود در این باره مشورت بگیرید.

 3. حسین
  2:47 2020/03/20

  سلام من بیماری پوستی پسوریازیس دارم اگه از این قرص بخوام واسه تقویت ایمنی بدن استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

 4. فاطمه
  1:02 2020/03/18

  سلام اگه امروز سفارش بدم چقد طول میکشه به دستم برسه؟

  • سعید گرجی
   5:21 2020/03/18

   سلام
   محصولات بین ۴ تا ۵ هفته ی کاری بعد از سفارش به دست مشتری می رسد.
   برای اطلاع دقیق تر میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

 5. ماردین
  8:36 2020/03/02

  چقدر گرانه این محصول.خیلی دلم میخواست بخرم و بدم به نامزدم استفاده کنه.آخه ریه هاش عفونت کرده در اثر کرونا ولی پول ندارم?

 6. امین
  12:53 2020/02/29

  سلام این دارو آیا برای بیماری اچ آی وی هم خوبه اگر خوبه قیمتش چنده و آیا داروخانه ها اصلیش داره برا فروش

 7. محمد
  8:17 2020/02/26

  سلام
  ببخشید مادر من دیابتی هست موردی ندارده اگه استفاده کنه. برای جلوگیری از کرونا

 8. خاطره
  7:22 2020/02/26

  سلام .برای تقویت سیستم ایمنی مقابل کرونا بهتره از گلدش استفاده بشه یا پلاتینم؟

  • سارا اتفاق
   11:45 2020/08/31

   سلام این دارو بیشتر برای بیماری های خود ایمنی هست. البته مصرفش کلا خوبه برای تقویت سیستم ایمنی بدن اما برای جلوگیری از کرونا نیست.

 9. M.m
  6:28 2020/02/25

  با چه چیزی باید استفاده نکنیم.

 10. Elham
  1:26 2020/02/25

  سلام
  مادر من لوپوس دارند، میتونن از این دارو استفاده کنن؟

  • سعید گرجی
   7:21 2020/02/25

   سلام
   لطفا در این مورد با پزشک خود مشورت کنید

 11. عباس
  1:18 2020/02/23

  سلام آیا برای ویروس کرونا مفید میباشد؟

  • سعید گرجی
   10:40 2020/02/24

   سلام
   با توجه به اینکه راه مقابله با تمامی ویروس ها بالا بردن قوای سیستم ایمنی بدن می باشد تقویت سیستم ایمنی بدن میتواند در از بین بردن ویروس ها و بهبود سریعتر موثر باشد.

  • سارا اتفاق
   11:46 2020/08/31

   سیستم ایمنی بدن را تقویت میکنه اما جلوگیری از کرونا نمیکنه، البته اگر سیستم ایمنی بدنتون قوی باشه و کرونا بگیرین احتمالا کرونا رو رد میکنین یا به شکل سبک ازش رد میشین

 12. مهدیه اسلامی
  10:48 2020/02/22

  من این دارو رو سفارش دادم دو بار از حسابم کم شد اما در تکمیل خرید گفت انجام نشده

  • سعید گرجی
   10:41 2020/02/24

   سلام
   لطفا با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید حتما مشکل شما برطرف خواهد شد.

 13. فرناز
  1:52 2020/02/20

  آیا بای مقابله با ویروس کرونا در بدن مفید است؟

  • سعید گرجی
   10:43 2020/02/24

   سلام
   با توجه به اینکه راه مقابله با تمامی ویروس ها بالا بردن قوای سیستم ایمنی بدن می باشد تقویت سیستم ایمنی بدن میتواند در از بین بردن ویروس ها و بهبود سریعتر موثر باشد اما به طور قطع تا به این تاریخ نمیتوان دارویی را درمان کننده ی قطعی این ویروس معرفی کرد.

 14. Hoseyn
  12:54 2020/02/20

  سلام آیا این قرص برای زگیل تناسلی هم میشه استفاده کرد

  • سعید گرجی
   10:45 2020/02/24

   سلام
   با توجه به اینکه زگیل تناسلی نیز ناشی از ویروس میباشد تقویت سیستم ایمنی بدن میتواند در مبارزه با ویروس های این بیماری موثر واقع شود. برای اطلاعات بیشتر با پزشک خود مشورت کنید و یا به صفحه ی دارو در آمازون یا مالتینا مراجعه کنید

 15. رسول نوری
  1:39 2020/01/29

  سلام، آیا این قرص برای درمان پوستی برص ، همان ویتیلیگو خوب است ???

  • سعید گرجی
   10:46 2020/02/24

   سلام
   در این مورد بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

 16. سمانه
  5:38 2020/01/12

  در مورد تفاوت نوع گلد و پلاتینیوم توضیح میفرمایید؟
  من برای hpv کدوم نوع رو‌ باید مصرف کنم؟

  • سعید گرجی
   10:47 2020/02/24

   سلام
   برای پاسخ به سوال اول به صفحه محصول در آمازون مراجعه کنید
   برای پاسخ به سوال دوم با پزشک خود مشورت کنید.
   با تشکر

 17. saber
  6:18 2019/12/12

  ببخشید با یک کپسول چند روز بدن در حالت دفاعی قرار میگیره ممنون میشم پاسخ بدید

  • سعید گرجی
   10:26 2020/02/24

   سلام
   برای پاسخ به این سوال به اطلاعات درج شده در صفحه ی آمازون یا مالتینا مراجعه کنید

 18. Ramtin
  12:37 2019/10/17

  الان ب چ صورت میشه این دارو رو خرید؟

  • سعید گرجی
   10:25 2020/02/24

   سلام
   با کلیک بر روی آیکون ” مشاهده و خرید” در متن به وبسایت فروشگاه انتقال داده میشوید که با ایجاد حساب کاربری میتوانید محصول خود را سفارش دهید.

 19. صدف
  1:23 2019/09/25

  من مي خوام بخرم اما مي ترسم اعتماد ندارم يه شماره تلفن بزاريد كه بشه تماس گرفت

  • سعید گرجی
   10:22 2020/02/24

   سلام
   مالتینا یک فروشگاه معتبر اینترنتی با نماد الکترونیکی بوده و واسط مستقیم محصولات آمازون آمریکا میباشد.
   شماره ی تماس و راه های ارتباطی نیز در خود وبسایت درج شده است.
   ۰۲۶۳۶۱۶۴۰۰۰

 20. صدف
  1:22 2019/09/25

  چرا شماره تلفن نداريد؟

  • سعید گرجی
   10:23 2020/02/24

   سلام
   شماره های تماس و راه های ارتباطی در خود وبسایت فروشگاه قرار داده شده است
   ۰۲۶۳۶۱۶۴۰۰۰

 21. کاربر
  5:13 2019/08/25

  برای بیماری لیک پلان ب هیچ عنوان استفاده نشه
  بیماری لیک پلان خود ایمنی و فعال شدن سیستم ایمنی بدن هست

 22. مسعود
  5:22 2019/07/22

  سلام
  آیا مصرف این دارو برای بیماری لیکن پلان مناسب است ؟۹

 23. homani
  8:03 2018/12/05

  میشه درمورد شرایطش توضیحات بیشتری بدید