سفر به سرزمین‌های ناشناخته و دیدن موجودات عجیب، آرزوی هر انسانی است. این کنجکاوی مهار ناشدنی درباره مسائل گوناگون در هر آدمی وجود دارد. همه ما دوست داریم اطلاعاتی درباره سرزمین‌های دور و ناشناخته به دست آوریم، سرزمین‌هایی که موجودات دیگری به جز بشر در آن زندگی می‌کنند. دایانا کوپر با این موجودات در ارتباط است. اما چگونه؟

 این کنجکاوی درباره موجودات دیگر در هر انسانی وجود دارد و ناشی از راز آلود بودن سایر موجودات و سرزمین‌های دیگر است. کشف کردن رمز و راز هم هر انسانی را بر این وا می‌دارد که جست‌وجو، تحقیق، مطالعه و… زیادی انجام دهد.

در هر صورت تعداد زیادی از افراد نوع بشر موفق به دیدن چنین چیزهایی نمی‌شوند. اما دیانا کوپر در دسته اندک افرادی قرار دارد که توانسته‌اند موجودات خارق‌العاده را ببینند. وی در ارتباط با این مسائل کتاب‌های بسیاری هم دارد. بنابراین شما می‌توانید با خواندن کتاب‌های این نویسنده به سرزمین عجایب سفر کنید و از قدرت و راهنمایی فرشتگان بهره ببرید.

در ادامه قصد داریم شما را بیشتر با دایانا کوپر و آثار او آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

دایانا کوپر نویسنده

سرگذشت دایانا کوپر

دایانا کوپر، دقیقاً در لحظه‌ای که اولین بمب در لندن سقوط کرد یعنی در ۷ام ماه سپتامبر سال ۱۹۴۰ میلادی در هیمالیا متولد شد. در آفرینش‌ هر انسان هدفی وجود دارد. در واقع هر آدمی آفریده می‌شود تا کار خاصی در دنیا انجام دهد و تاثیر منحصربه‌فردی بر روی جهان بگذارد.

دایانا هم مانند هر فرد دیگری به دنبال هدفی ویژه،‌ پا به این دنیا گذاشته بود. او آمده بود تا به وسیله نور با تاریکی و ناشناختگی آن سوی دنیا مقابله کند و روشنی را به آن باز گرداند. اما دایانا هم مانند بقیه انسان‌ها بعد از تولد چیزی از هدف خلقت خود به یاد نمی‌آورد. بنابراین، باید در دنیا جست‌وجو می‌کرد تا بتواند هدف خود را بیابد.

دایانا کوپر، زندگی بسیار عادی داشت. پدرش ارتشی بود، در نتیجه دائما از جایی به جای دیگر می‌رفتند. بنابراین، توانست زندگی در مناطق مختلفی را تجربه کند. او هیچ پیش زمینه‌ای در ارتباط با مسائل مذهبی، معنوی و روانی نداشت. همچنین، اعتماد به نفس یا بهتر است بگوییم عزت نفس بسیار پایینی داشت. همین مسائل باعث شده بود، دایانا از هدف خود دور بماند و خود را دست کم بگیرد.

دایانا کوپر و جدایی از همسرش

دایانا کوپر در سن ۴۲ سالگی از همسر خود جدا شد، در آن زمان از نظر روحی روانی در شرایط بسیار بدی قرار داشت. به طوری که گویی در انتهای یک تونل تاریک ایستاده است و هیچ نوری نمی‌بیند تا به سمت آن حرکت کند.

بنابراین، به گفته خودش زمانی که در این حال بوده، فریاد می‌زند و می‌گوید: فقط یک ساعت وقت داری تا اگر قدرتی خارج از این بعد و جهان وجود دارد به من نشان بدهی. بلافاصله یک فرشته طلایی زیبا به طول شش فوت مقابل دایانا می‌ایستد و روح دایانا را از جسم او خارج کرده و با خود همراه می‌کند.

 دایانا در وب سایت خود بیان کرده است که ما با هم پرواز کردیم و این فرشته طلایی خیلی چیزها را به من نشان داد. سرانجام ما باهم بر فراز سالنی پر از جمعیت، درحالی که هاله‌های رنگین کمان اطراف‌مان را فراگرفته بود، پرواز کردیم. سپس فرشته زیبا به من گفت من اینجا هستم تا معلم معنوی تو باشم. زمانی که من را به جسمم برگرداند، تنها یک ساعت گذشته بود. به این ترتیب من با فرشته نگهبانم آشنا شدم.

دایانا کوپر، حتی بعد از این اتفاق خارق‌العاده یا بهتر است بگویم معجزه‌آسا باز هم گاهی احساس ناامیدی و ناراحتی می‌کرد. با این تفاوت که می‌دانست فرشتگانی برای کمک به او وجود دارند و از وی حمایت می‌کنند. سپس دایانا هیپنوتیزم درمانی را یاد گرفت. او فرشتگان نگهبان هر فردی که برای هیپنوتیزم به او مراجعه می‌کرد را می‌دید، اما نمی‌توانست با آن فرشته‌ها ارتباط برقرار کند.

بیشتر بخوانید: سازهای مختلف درباره شخصیت شما چه می گویند؟

مرحله جدید زندگی دایانا کوپر

دایانا ۱۰ سال پس از اولین ملاقات خود با فرشته نگهبان، دوباره به خانه قبلی‌اش نقل مکان کرد. در این زمان دایانا کوپر وارد مرحله جدیدی از زندگی شد، در واقع به بهترین مرحله  زندگی خود پا گذاشت.

دایانا می‌گوید: در وان حمام دراز کشیده بودم و درباره بعضی کلاس‌هایی که در آن‌ها شرکت می‌کردم، از فرشته نگهبانم سوال می‌پرسیدم. صدای این فرشته مانند نوری طلایی در ذهنم جریان می‌یافت و من به پاسخ سوالاتم دست پیدا می‌کردم.

 ناگهان فرشته به من گفت: ما می‌خواهیم تو درباره فرشته‌ها با مردم صحبت کنی. بعد شنیدن این جمله، دایانا کوپر وحشت‌زده شده بود و نمی‌دانست باید چه‌ کار کند. بنابراین او در جواب به این جمله فرشته طلایی گفت: من نمی‌خواهم چنین کاری انجام دهم.

زیرا اگر درباره شما با مردم صحبت کنم، همه فکر می‌کنند من دیوانه شده‌ام و هذیان می‌گویم. در این لحظه فرشته نگهبان به دایانا چیزی گفت که دایانا این جمله را هرگز فراموش نکرد و همیشه در ذهن خود به آن فکر می‌کند. فرشته بیان کرد: این افکارت از منیت تو سرچشمه می‌گیرد یا از خود عالی تو؟

دایانا کوپر و ارتباط با فرشتگان

تصمیم نهایی آشنا سازی انسان‌ها با فرشتگان

 بعد از شنیدن این سخن، دایانا با فرشته موافقت کرد و تصمیم گرفت انسان‌ها را با فرشتگان آشنا کند. حوله‌ای به دور خود پیچید و از حمام خارج شد. دایانا درحالی که تنها یک حوله به دور خود پیچیده بود، بر روی تخت خوابش نشست و سه فرشته زیبا روبه‌رو او ایستادند، این سه فرشته درست مانند چراغ‌هایی درخشان و نورانی بودند که دایانا کوپر را راهنمایی می‌کردند.

آن‌ها اطلاعاتی درباره سرزمین فرشتگان به دایانا دادند. کوپر کتابی بر اساس همین اطلاعاتی که آن روز از آن سه فرشته به دست آورد نوشت و نام آن را New Light on Angels گذاشت. این کتاب، توسط Findhorn Press منتشر شد.

بعد از انتشار کتاب New Light on Angels از دایانا دعوت شد تا به تلویزیون برود و درباره این کتاب جذاب که طرفداران زیادی پیدا کرده بود، صحبت کند. زمانی که دایانا کوپر در برنامه تلویزیونی حضور یافت، از او سوال شد، آیا دوست دارد از هاله‌اش عکس بگیرند یا خیر.

 دایانا مشتاقانه به این سوال پاسخ مثبت داد. دایانا در ارتباط با این عکس گفته است: زمانی که جلوی دستگاه مخصوص گرفتن عکس از هاله قرار داشتم، از فرشته نگهبانم خواستم تا به به داخل عکس قدم بگذارد. زیرا می‌دانستم اگر او این کار را انجام دهد، مردم می‌توانند نور حاصل از حضور او را حس کنند. بعد از تمام شدن عکاسی و بیرون آمدن عکس‌ها، مردم به شدت تخت تاثیر این هاله نوری که در عکس مشخص بود، قرار گرفتند.

در این عکس شما می‌توانید، سر گرد و طلایی فرشته، میله طلایی رنگی که وسیله راهنمایی دایانا است و پرتوهای طلایی را ببینید. بعد از انتشار این عکس، خطوط تلفن برنامه‌ای که دایانا کوپر در آن حضور پیدا کرده بود، ۱۱۴۰۰۰ تماس دریافت کرد.

 این تعداد تماس تلفنی با یک برنامه تلویزیونی شگفت‌انگیز است. جالب است بدانید بیشتر مردم تماس گرفته بودند تا درباره تجربیات‌شان در ارتباط با فرشته نگهبان خود صحبت کنند. آن‌ها مسائلی را بازگو می‌کردند که تا قبل از حضور دایانا در یک برنامه رسمی و سراسری، جسارت بیانش را نداشتند.

بیشتر بخوانید: چگونه درست نقد کنیم و منتقد خوبی باشیم؟ رازهای یک نقد خوب و سازنده

آشنایی با کوماکا، پروردگار نور

چند ماه پس از اینکه فرشتگان در زندگی دایانا کوپر ظهور کردند، وی با راهنمای منحصربه‌فرد و فوق‌العاده‌اش، کوماکا که پروردگار نور است، آشنا شد. به گفته دایانا، کوماکا اکنون سال‌های زیادی است که در کنارش قرار دارد و در شرایط مختلف زندگی همراه او است.

 دایانا کوپر می‌گوید هرگز نتوانسته کوماکا را ببیند یا حتی ظاهر او را تجسم کند، بلکه همواره راهنمایی‌های او را در روح و جانش احساس کرده است. اگر شما دوست دارید با تجربیات دایانا کوپر، در ارتباط با فرشتگان آشنا شوید، می توانید بیشتر این تجربیات را در کتاب‌ ۷۷۷ tales of Hope and Inspiration (777 داستان امید والهام) بخوانید.

دایانا کوپر درباره تک شاخ‌ها گفته در حال حاضر موج عظیمی از تک شاخ ها به این سیاره آمده‌اند. آن‌ها اینجا هستند زیرا ما آماده‌ایم تا از نور ذاتی آن‌ها بهره‌مند شویم. دایانا دو کتاب درباره تک شاخ‌ها نوشته است. همچنین،‌ او مستندی جالب درباره تک شاخ‌ها ساخته که شما می‌توانید این مستند را در کانال YouTube دایانا مشاهده کنید.

دایانا کوپر نویسنده ای خاص

دایانا درمانگر، شفا دهنده، نویسنده و بنیان‌گذار موسسه خیریه

علاوه بر تمام مواردی که در ارتباط با دایانا بیان کردیم، خوب است در آخر به این نکات کلی نیز اشاره‌ای داشته باشیم. دایانا امروزه یک درمانگر، شفا دهنده، نویسنده چندین کتاب و بنیان‌گذار موسسه خیریه دایانا کوپر است.

 زندگی او بعد از دیدن فرشتگانی که در متن به آن‌ها پرداختیم، متحول شد. فرشتگان او را با سرزمین‌های خود و تک شاخ‌ها، جن‌ها، آتلانتیس، کار با گوی‌ها و همچنین بسیاری از موضوعات معنوی آشنا کردند.

همچنین، کوپر از طریق کارگاه‌های آموزشی و تمرین درمانی‌های خود، به افراد بی‌شماری کمک کرده است تا ماموریت خود را به انجام رساند، توانایی‌های بالقوه خود را نشان دهد و زندگی خود را هدفمند سازند. هدف دیانا روشن کردن راه و راهنمایی کودکان و بزرگسالان است تا بتوانند راه و مسیر مربوط به خود را در این کره خاکی دنبال کنند. زیرا نمی‌خواهد اجازه دهد کسی از هدف آفرینشش دور شود.

معرفی آثار زبان اصلی دایانا کوپر

دایانا ۱۹ کتاب نوشته است. از آثار زبان اصلی این نویسنده موفق می‌توان Discover Atlantis، The Archangel Guide to Ascension، The Magic of Unicorns، A Little Light on the Spiritual Laws، Dragons، Angel Inspiration، Angel Answers، The Archangel Guide to the Animal World و… اشاره کرد.

هر کدام از آثار نام برده شده در ارتباط با موضوع خاصی است. بعضی از این آثار به فرشتگان، بعضی دیگر به سرزمین آتلانتیس، برخی به تک شاخ‌ها و به موارد دیگری همچون جهان حیوانات اشاره دارند. نکته‌ای که در ارتباط با آثار دایانا وجود دارد این است که کتاب‌های او به ۲۶ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. بنابراین، این کتاب‌های پر فروش در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارند. همچنین، دایانا به تازگی دو کتاب مناسب کودکان نوشته که مطمئنا کتاب‌هایی متفاوت و خاص هستند.

تکه‌هایی از کتاب‌های دایانا کوپر

آرام و ساکت، تنها یا به همراه دیگران بر روی زمین بنشینید. تصمیم بگیرید که دوست دارید انرژی را با چه کیفیتی و به کجا ارسال کنید. دستان خود را طوری جلوی خود قرار دهید که گویی توپی را در دست گرفته‌اید. از فرشتگان بخواهید تا به شما کمک کنند. سعی کنید انرژی که قصد ارسال آن را دارید، ببینید. روی توپی که در دست دارید تمرکز کنید. شخصی که قرار است انرژی را به سمت او بفرستید، در هنگام دریافت انرژی تصور کنید. با لمس چاکراه‌ها و قرار دادن صلیب یا هر وسیله‌ی دیگری که آن را محافظ خود می‌دانید، چاکراه‌ها را ببندید.

دایانا کوپر، کشف آتلانتیس

فیض، عزم، تجلی، کارما، مسئولیت‌پذیری و سرانجام عشق بی‌قید‌ و شرط عناصر سازنده دنیای جدید خواهند بود.

دایانا کوپر، The Archangel Guide to Enlightenment and Mastery

در سرزمینی که افراد دائما در حال کار کردن هستند و استرس و مشغله زیادی وجود دارد، احساسات انکار خواهد شد. زمانی که احساسات تحقیر می‌شوند یا به دست فراموشی سپرده می‌شوند، قلب‌های مردم از هم دور می‌شود. همین مسئله باعث می‌شود مردم و دولت‌ها با بی‌رحمی و خشونت زیادی با هم رفتار کنند.

دایانا کوپر و معرفی کتاب های او

در نتیجه خشونت، سوء‌استفاده و جنگ به وجود می‌آید. ما انسان‌ها برای این‌که در علم و فناوری پیشرفت کنیم، زمین را از مواد معدنی و نفتی خالی می‌کنیم و منجر به آلوده شدن این کره خاکی می‌شویم. امروزه هیچ‌کس احترامی برای طبیعت قائل نیست و مردم تصور می‌کنند، حق دارند زمین را تغییر دهند.

به همین علت با اعمال تغییرات ژنتیکی، از بین بردن جنگل‌ها و آلودگی کردن رودخانه‌ها به طبیعت آسیب می‌زنند. انسان‌ها حتی زمانی که مشخص شد استفاده از سوخت‌های فسیلی چقدر برای طبیعت مضر است، مصرف آن را قطع نکردند و این مسئله واقعا ناراحت ‌کننده است. در جوامع سالم مانند جامعه آتلانتیس، کودک‌ها در محور توجه قرار دارند و کودک محوری رایج است. در آتلانتیس، بچه‌ها در تصمیم‌گیری‌های ابتدایی شرکت داده می‌شوند و به نظرشان احترام گذاشته می‌شود.

همچنین، در آتلانتیس همه خود را موظف می‌دانند تا خرد و دانش را به نسل بعد منتقل کنند. زیرا این تنها میراثی است که آن‌ها از خود برجای می‌گذارند.

خرید کتاب‌های دایانا کوپر 

نوبت شما است!

به شما پیشنهاد می‌کنیم، با مطالعه کتاب‌های دایانا کوپر سفر اسرارآمیز خود را به سرزمین عجایب شروع کنید و با بعد دیگری از جهان آشنا شوید. همچنین، با خواندن آثار این نویسنده مشهور هدفی که برای آن آفریده شده‌اید را پیدا کنید و در مسیر درست زندگی گام بردارید. چرا که پیدا کردن هدف، زندگی شما را متحول خواهد کرد و پیشرفت زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. امیداریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی درباره کوپر و آثارش در اختیار شما بگذاریم. نظرات خود را به ما بگویید و برای ما بنویسید که هنگام مطالعه این مطلب چه احساسی داشتید؟

منابع:

dianacooper

amazon

goodreads