مهران رجبی کتابخانه اش را با کیندل به جیب می گذارد.

مهران رجبی

مهران رجبی کتابخانه اش را با کیندل به جیب می گذارد.

 

مهران رجبی، بازیگر محبوب ایرانی مدتی پیش مهمان مالتینا بود تا با بخش های مختلف سایت، فرایند خرید از آمازون آمریکا و کتاب خوان کیندل بیشتر آشنا شود. مهران رجبی که همیشه در مسافرت ها خودرو اش را مملو از کتاب می کند بعد از این فقط با حمل یک کیندل همه کتابخانه اش را همراه خواهد داشت. کیندل بهترین ابزاری است که تاکنون برای لذت بردن از مطالعه خلق شده است و می تواند در افزایش نرخ مطالعه ایرانی ها تاثیر پررنگی ایجاد نماید. افرادی که تمایلی به خواندن کتاب الکترونیکی با لپ تاپ، تبلت و موبایل ندارند بعد از آشنایی با کیندل و درک تفاوت های عمیق تجربه مطالعه با این ابزار پیشرفته، به مطالعه کتاب های الکترونیکی اعتیاد پیدا می کنند. قیمت تمام شده ی انواع کیندل در سایت مالتینا به طور قابل توجهی ارزان تر از قیمت کیندل در بازار ایران است.

مهران رجبی کیندل و کتاب و مطالعه

مهران رجبی کیندل و کتاب و مطالعه مهران رجبی کیندل و کتاب و مطالعه مهران رجبی کیندل و کتاب و مطالعه  مهران رجبی کیندل و کتاب و مطالعه

مهران رجبی کیندل و کتاب و مطالعه

مهران رجبی کیندل و کتاب و مطالعه

5 پاسخ

 1. منم کیندل از شما خریدم عالیه

 2. سعید ایرانزاد

  سلام
  ۱-قیمت کتابهای آمازون چقدر است؟ اصلا چند درصد کتابهایش فارسی است؟
  ۲- بیشتر کتابهای فارسی با فرمت pdf هستند. آیا کیندل به راحتی آنها را باز میکند؟ در این صورت مزیت کیندل به یک تبلت اندروید چیست؟
  ۳- آمازون هم آمریکایی است. باتوجه به تحریمها چه ضمانتی هست که بازارش را به روی ایران نبندد؟ آیا مالتینا نقش کافه بازار(اندروید) برای آمازون را دارد؟

 3. محصولاتش عالیه ممنون مالتینا

 4. من تصمیم داشتم از آمازون خرید کنم متاسفانه از سایتی دیگر استفاده کردم بعد ۴۰ روز دوندگی پولم رو پس گرفتم
  واقعا افتضاح بود خدماتشون
  امیدوارم از این به بعد با شما ثبت اطلاعات کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *