شاید باورتان نشود ولی بلک فرایدی برای خریداران آنقدر جذاب است که هر سال در این رویداد، عده ای کشته یا زخمی هم می­شوند!. فروشگاه های آنلاین و فروشگاه های زنجیره ­ای، بزرگترین تخفیف­های خود را در جمعه سیاه ارائه می­ کنند و همین موضوع باعث می­شود تا این رویداد، بهترین فرصت خرید عمومی در سراسر دنیا باشد. اما کدام فروشگاه اینترنتی، بزرگترین حراج بلک فرایدی در دنیا را دارد و مردم ایران چگونه می­توانند از این فرصت خرید ویژه برای خرید کالاهای اصل استفاده کنند؟

  بیشتر بخوانید : صفر تا صد بلک فرایدی ۲۰۲۱ با امکان خرید از آمازون در ایران (جمعه سیاه) 

بلک فرایدی یا جمعه سیاه چیست؟

می توان گفت که شلوغ ترین روز کاری فروشگاه های بزرگ آفلاین و آنلاین بخصوص در آمریکا بلک فرایدی است. روز بعد از عید شکرگذاری مسیحی ها یعنی ۲۳ نوامبر به جمعه سیاه یا Black Friday معروف است. این روز شروع فصل خرید برای سال جدید تلقی می شود و در واقع بسیاری از مردم خریدهای قبل از کریسمس خود را در بلک فرایدی انجام می­دهند. در این روز، خرده فروشان با تخفیف های زیاد و قیمت های عالی اجناس خود را ارائه می کنند و فرصت خرید بسیار خوبی برای مردم ایجاد می­شود تا کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف های بالا و قیمت های ارزان خریداری کنند.

بزرگترین حراج جمعه سیاه در دنیا

همانطور که می­دانید، آمازون بزگرترین فروشگاه اینترنتی دنیا با تنوع بیش از ۵۰۰ میلیون نوع محصول است که در سراسر دنیا شعبه دارد و خدمات خود را به تمام دنیا ارائه می­کند. روزانه میلیون ها نفر از این فروشگاه اینترنتی خرید می­کنند. این فروشگاه اینترنتی با توجه به تعداد بالای مشتریان خود، هر ساله بزرگترین حراج جمعه سیاه در دنیا را برگزار می­کند و میلیون ها کالا را به دست مشتریانش می­رساند. محصولات با کیفیت را با تخفیف های بسیار زیاد عرضه می­کند تا به رغیب خودش یعنی مجموعه فروشگاه های زنجیره ای والمارت، اجازه نفس کشیدن ندهد. بلک فرایدی آمازون یک رویداد بزرگ اینترنتی در سراسر دنیا است که هیچ کس نمی­خواهد کالاهای خوب و تخفیف های بالای آن را از دست بدهد.

بلک فرایدی مالتینا = آمازون

بلک فرایدی مالتینا = بلک فرایدی آمازون آمریکا

همانطور که می­دانید، به دلیل تحریم ها امکان خرید مستقیم از آمازون برای ایرانیان وجود نداشته است. اما سایت مالتینا به عنوان واسطه بین شما و آمازون آمریکا، محصولاتی که سفارش می دهید را از آمازون آمریکا خریداری می کند و درب منزل به شما تحویل می دهد. مالتینا پس از ۳ سال فعالیت در حوزه خرید از آمازون آمریکا و ارائه خدمات به بیش از ۵۰ هزار مشتری از سراسر ایران، حالا در سال ۲۰۱۸ امکانی را برای مشتریانش در نظر گرفته است تا آن ها بتوانند به صورت مستقیم به بلک فرایدی آمازون دسترسی داشته باشند.

 

بلک فرایدی (جمعه سیاه) در مالتینا چگونه گذشت؟