تخفیفات پرایم دی

جزئیات برگزاری پرایم دی آمازون ۲۰۲۱

اگر شما نیز اهل خرید از سایت های خارجی به خصوص آمازون باشید، احتمالا علاوه بر جمعه سیاه نام پرایم دی را شنیده اید. پرایم دی آمازون سال ها است توسط این فروشگاه بزرگ جهانی برگزار شده و فروشندگان بسیاری در این سایت، محصولات خود را با حداکثر تخفیف ها به کاربران ارائه می کنند. اگر شما امسال نمی خواهید حراج بزرگ پرایم دی ۲۰۲۱ را از دست ندهید، با ما تا انتهای مقاله همراه شوید.

پرایم دی چیست و چه کسانی می توانند از آن استفاده کنند؟

آمازون برای کاربران وفادار و همیشگی خود یک سرویس اشتراکی به نام آمازون پرایم در نظر گرفته است. کاربران با عضویت در این سرویس باید سالیانه حق عضویت را پرداخت کرده و در ازای آن از مزایای ویژه ای که آمازون در اختیار آن ها قرار می دهد، استفاده می کنند. از این مزایا می توان به تخفیف های ویژه، حمل و نقل رایگان، جوایز و غیره اشاره کرد.
آمازون تخفیف های ویژه خود را تنها محدود به کاربران عضو سرویس نکرده است و برای آن که کاربران او از سراسر جهان بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف و قیمت مناسب خریداری کنند، علاوه بر جمعه سیاه، دو روز در سال را به پرایم دی اختصاص داده است. در این روز تمامی کاربران از سراسر جهان، می توانند از تخفیف های ویژه محصولات بهره مند شده و کالاهای مورد نظرشان را با قیمت مناسب خریداری کنند.

پرایم دی ۲۰۲۱ در کشورهای مختلف

از آن جا که تقریبا تمامی کشورهای جهان می توانند از آمازون خرید کنند، پرایم دی ۲۰۲۱ در بسیاری از این کشورها مانند بریتانیا، اسپانیا، کانادا، آمریکا، ایتالیا، مکزیک، ژاپن، هند، هلند، استرالیا، سنگاپور و غیره برگزار خواهد شد تا کاربران این فروشگاه جهانی بتوانند تجربه یک خرید هیجان انگیز با تخفیف های ویژه داشته باشند.

زمان برگزاری پرایم دی ۲۰۲۱

برای دو سال متوالی است که آمازون زمان برگزاری پرایم دی خود را تغییر داده است. سال گذشته پرایم دی بیش از هر چیز تحت تاثیر کرونا قرار گرفت و زمان آن مطابق با آن تغییر کرد. آمازون امسال زمان برگزاری پرایم دی ۲۰۲۱ را ۲۱ و ۲۲ ژوئن یعنی ۳۱ خرداد و ۱ تیر عنوان کرده است.

مسئولان آمازون برای این تغییر زمان برگزاری علت های مختلفی را بیان کرده اند:
• یکی از علت های انتخاب این زمان، برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو است که آمازون تصمیم دارد پرایم دی ۲۰۲۱ خود را قبل از آغاز آن برگزار کند.
• مساله دیگر پا برجا بودن ویروس کرونا است که البته در بسیاری از کشورهای جهان تا حدی کنترل شده است.
• آمازون همچنین عنوان کرده این ماه در بسیاری از کشورهای جهان جز تعطیلات به شمار رفته و امکان خرید کاربران در این زمان بیشتر است.
• از آن جا که در بسیاری از کشورها، احتمالا سال جدید تحصیلی به صورت حضوری برگزار می شود، آمازون انتخاب زمان پرایم دی ۲۰۲۱ را برای خریدهای دانش آموزان و دانشجویان مناسب می داند.
• همچنین آمازون معتقد است که تغییر می تواند نتایج مناسب و قابل توجهی به دنبال داشته باشد. از این رو یکی از دلایل انتخاب زمان پرایم دی ۲۰۲۱ را تغییر به سمت بهتر شدن بیان کرده است.

چه محصولاتی در پرایم دی بیشترین تخفیف را دارند؟

در پاسخ به این سوال باید ابتدا به شما بگوییم که آمازون علاوه بر آن که به عنوان یک درگاه خرید و فروش بین کاربران و فروشندگان عمل می کند، سال ها است خود نیز اقدام به طراحی و ساخت محصولات مختلفی مانند کاغذهای دیجیتال، کتاب خوان های کیندل، کاغذهای دیجیتال و غیره کرده است. در پرایم دی آمازون تمرکز خود را بیش از محصولات دیگر، بر روی کالاهای خود گذاشته و تخفیف های ویژه ای برای آن ها در نظر می گیرد. علاوه بر این محصولات معمولا کالاهای زیر نیز در پرایم دی از تخفیف های قابل توجهی برخوردار خواهند شد:
تبلت ها و لپ تاپ ها از برندهای معتبر
تلویزیون ها
تلفن های همراه به خصوص برند آیفون
عینک و اکسسورهای از برندهای معتبر جهانی
کیف و کفش های کاکلشن های گوچی، زارا، هرمس، شنل
و…

هیجان تجربه پرایم دی ۲۰۲۱ آمازون با مالتینا

همان طور که می دانید خرید از آمازون برای کاربران ایرانی مسدود است و شما برای خرید از این فروشگاه آمریکایی باید از سایت های واسطه استفاده کنید. مالتینا یکی از سایت های واسطه خرید از آمازون است که به شما این امکان را می دهد خریدی امن و آسان از آمازون آمریکا داشته باشید.
شما همانند کاربران دیگر در سراسر جهان می توانید از تخفیف های ویژه پرایم دی ۲۰۲۱ امازون بهره مند شده و خرید خود را توسط مالتینا انجام دهید. خبر خوب آن که شما علاوه بر تخفیف های آمازون می توانید از تخفیف های ویژه ای که مالتینا در این دو روز برای شما در نظر گرفته است، بهره مند شوید. بنابراین زمان را از دست ندهید! در پرایم دی ۲۰۲۱ می توانید خریدهایی را که همیشه آرزو داشتید، انجام داده و با بهترین و مناسب ترین قیمت یک محصول اصل و اورجینال داشته باشید.