روش جدید تقویت مو با کلاه لیزر تراپی irestore + بررسی نتایج آن

یکی از مشکلاتی که با گذر زمان برای افراد مخصوصا آقایان به وجود می آید مشکل ریزش مو است. زمانی که موهای شما نازک می‌شود و شروع به ریزش می‌کند باید روشی انتخاب کنید که از ریزش مو و طاس شدن خود جلوگیری کنید. امروزه و با پیشرفت علم پزشکی روش‌های درمانی متنوع و مختلفی برای درمان مشکل ریزش مو وجود دارد. می‌توانید از سرم‌های مخصوص، جراحی، دارو و روش‌های دیگری برای رشد مجدد مو و همچنین جلوگیری از ریزش مو استفاده ‌کنید. اما آیا این روش‌ها جواب می‌دهند؟ چه تضمینی وجود دارد که با استفاده از این روش‌ها موی شما به حالت قبل برگردد؟ آیا توان مالی برای انجام این روش‌ها را دارید؟ چه مدت طول می‌کشد تا این شیوه‌های درمانی جواب دهد؟ و بسیاری سوالات دیگر که می‌توان در زمینه رشد مجدد مو و جلوگیری از ریزش مو مطرح کرد. امروزه روش‌های جدیدی برای رشد و رویش مجدد مو به وجود آمده است. یکی از این روش‌ها استفاده از لیزر تراپی مو است.

در ادامه ابتدا به صورت مختصر لیزر تراپی مو را معرفی می‌کنیم و سپس کلاهی مخصوص برای لیزر تراپی مو را به شما عرضه می کنیم.

لیزر تراپی مو چیست؟

برای اینکه اهمیت نور در رشد و تقویت را درک کنید گیاهان را در نظر بگیرید. گیاهان برای عمل فتوسنتز و سبز شدن برگ و همچنین محکم بودن ساقه نیاز به نور دارند.

لیزر تراپی مو روشی علمی و جدید برای کسانی است که از ریزش مو و کم پشت شدن مو رنج می‌برند. لیزر تراپی مو کاملا متفاوت با روش‌های جراحی است. در لیزر تراپی مو از دستگاه‌های لیزری استفاده می‌شود که با انرژی نوری و میزان جریان کم به جلوگیری از ریزش مو کمک می‌کند. این روش نوین امروزه در سرتاسر جهان استفاده می‌شود.

در لیزر تراپی مو با تابش اشعه لیزر، سلول‌های پوست سر این اشعه را جذب می‌کنند. اشعه این لیزر به رشد و رویش مجدد مو کمک می‌کند. اشعه جذب شده به بافت سر نفوذ می‌کند و به تحریک جریان خون در پشت سر کمک می‌کند و همچنین به تحریک متابولیسم سلولی برای سنتز پروتئین کمک می‌کند. این فعل و انفعالات در جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد مو موثر است.

لیزر تراپی مو با کلاه

امروزه شانه‌ها و کلاه‌های لیزر درمانی مخصوصی برای جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد مو وجود دارند که افراد زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند. به یاد داشته باشید که لیزر تراپی مو روشی موثر و ایمن است و اغلب دستگاه‌های لیزر تراپی دارای تاییدیه FDA  هستند. محصولاتی که برای لیزر تراپی مو استفاده می‌شوند قبل از عرضه به بازار مورد تست و بررسی دقیقی قرار می‌گیرند و پس از اخذ مجوزهای لازم به بازار عرضه می‌شوند.

بیشتر بخوانید: خرید روغن ماکادمیا و بررسی خواص روغن ماکادمیا برای مو

در مورد کلاه لیزر تراپی irestore بیشتر بدانیم

کلاه لیزر تراپی irestore  توسط گروه irestore hair group systems  ساخته شده است. این گروه جزو پیشگامان صنعت لیزر محسوب می‌شوند. در مطالعاتی که در سال ۲۰۱۷ انجام‌ شده، اعلام‌ شده زمانی که مردان از این کلاه استفاده کرده‌اند به صورت متوسط ۴۳ درصد رشد مو داشته‌اند.

کلاه لیزر تراپی موی irestore  یک کلاه پوشیدنی است که از نور لیزر در آن استفاده می‌شود و همان طور که برگ گیاهان برای سبز ماندن به نور نیاز دارند، نور به کار رفته در این کلاه که ترکیبی از نورهای لیزر و LED  است و تمام پوست سر را پوشش می‌دهند. این نور به قدری قوی است که باعث رشد مجدد ریشه مو می شود. روی کلاه لیزر تراپی موی ۲۱ نقطه نور تعبیه شده که می‌تواند بافت پوست سر را تحریک‌کند. این عمل به تقویت موهای نازک‌ شده کمک می‌کند. همچنین نور ساطع شده از این کلاه به تحریک عمق پوست سر کمک می‌کند که می‌تواند در رشد مجدد مو موثر باشد. در این فرایند و در زمان استفاده از کلاه لیزر تراپی مو، فولیکول‌های مو آسیب نمی بینند.

لیزر تراپی مو چیست؟

قبل از استفاده از کلاه لیزر تراپی موی irestore  بهتر است با یک متخصص صحبت کنید و نسبت به عوارض آن آگاه باشید. استفاده از کلاه لیزر تراپی مو می‌تواند باعث قرمزی یا از بین رفتن رنگ پوست سر شود. همچنین می‌تواند به متورم ‌شدن فولیکول‌های مو و درد پوست سر و یا زخم ‌شدن پوست سر منجر شود. هیچ گاه به صورت مستقیم به نور لیزر خیره نشوید زیرا ممکن است چشم شما به صورت جدی آسیب ببیند. از تماس کلاه با آب جلوگیری کنید و کلاه لیزر تراپی مو را دور از دسترس کودکان نگه‌داری کنید.

یکی از مزایای کلاه لیزر تراپی مو irestore   کوچک بودن و سهولت استفاده از آن است و به همین دلیل است که این محصول برای استفاده خانگی یا استفاده در آرایشگاه‌ها بسیار مناسب است.

خرید کلاه لیزر تراپی مو irestore

خرید کلاه لیزر تراپی مو irestore
خرید کلاه لیزر تراپی مو irestore

بیشتر بخوانید: ۹۰% پزشکان فوم ماینوکسیدیل Rogaine را درافزایش رشد مو توصیه میکنند

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که آیا به استفاده از این کلاه نیاز دارید یا خیر، سایت irestore  تستی در مورد ریزش مو فراهم کرده که نتیجه آن مشخص می‌کند که آیا به استفاده از روش نیاز دارید یا خیر.

ویژگی‌های ظاهری کلاه لیزر تراپی مو

از نظر ظاهری این کلاه شبیه یک کلاه ایمنی است. همان کلاه ایمنی‌ای که در دوچرخه سواری استفاده می‌شود. لیزر تراپی مو روشی است که برای پاسخگویی باید به شیوه‌ای صحیح به کار گرفته شود. فرد استفاده ‌کننده از کلاه باید طبق یک برنامه مشخص و زمان بندی مشخص از دستگاه استفاده ‌کند تا متوجه کارایی آن شود. توصیه می‌شود که هر هفته بین ۳ تا ۴ دفعه و هر دفعه به مدت ۲۵ دقیقه از این کلاه استفاده‌ شود. شما کافی است هر هفته یک ساعت و نیم وقت آزاد داشته ‌باشید و آن را به استفاده از کلاه لیزر تراپی مو اختصاص دهید.

وزن کلاه لیزر تراپی irestore  تنها ۳ پوند است. یک آداپتور ۷ فوتی نیز به کلاه متصل شده ‌است. این کلاه را می‌توانید در موقعیت‌های مختلف نیز استفاده‌کنید. زمانی که در خانه تنها نشسته‌اید و تلویزیون تماشا می‌کنید، موقع کتاب خواندن، دوچرخه سواری، آشپزی یا حتی در زمان چرت ‌زدن می‌توانید از این کلاه استفاده‌ کنید. همچنین می‌توانید باتری‌های مخصوص این کلاه را به صورت جداگانه خریداری‌ کنید. اگر به شارژ سیمی علاقه ندارید، خرید این باتری‌ها به شما توصیه می‌شود. به یاد داشته باشید که این وسیله مشابه یک کلاه کاسکت است و برای استفاده در موقعیت‌های کاری و رسمی مناسب نیست.

لیزر تراپی مو و رشد مو

چگونه برای دریافت بهترین نتیجه از این کلاه استفاده کنیم؟

استفاده از این کلاه irestore  نیاز به زمان و صبر زیادی دارد، زیرا نواحی نازک مو برای جذب نور لیزر به زمان نیاز دارند. با هر ۲۵ دقیقه استفاده، پوست سر تحریک می‌شود. این تحریک به افزایش سطح و کارآمدی انرژی کمک می‌کند. این انرژی باعث می‌شود فولیکول‌های مرده مجددا فعالیت خود را آغاز کنند و این موضوع در رشد مجدد مو تاثیر زیادی دارد.

در مراحل اولیه طبیعی است که فولیکول‌های مو در قسمت‌های نازک آسیب ببینند و حتی از بین بروند. این یک عارضه جانبی محسوب نمی‌شود. هرچه این فولیکول‌های موهای نازک ریزش بیشتری داشته باشند فضا برای رشد فولیکول‌های قوی تر و ضخیم‌تر بیشتر فراهم می‌شود.  با استفاده منظم و صحیح از کلاه لیزر تراپی مو شما بین ۱۲ تا ۱۴ هفته بعد می‌توانید نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده کنید. کسانی که ریزش موی شدید دارند پس از ۴ ماه استفاده باید متوجه تغییرات چشمگیری شوند. پس از ۶ ماه استفاده منظم پیش بینی می‌شود که شاهد رشد مجدد مو باشیم.

به همراه این کلاه  irestore  ضمانتی به شما داده می‌شود که اگر تا ۶ ماه اول استفاده هیچ تاثیری از این کلاه ندیدید، پول شما به صورت کامل و بدون هیچ پرسشی پس داده خواهد شد. شرکت سازنده این کلاه خدمات پس از فروش خوبی را به مشتریانش عرضه می‌کند. این کلاه لیزر تراپی مو بسیار سبک است و عمر بالایی دارد. استفاده از این کلاه باعث فشار آمدن و محدود شدن قدرت حرکت سر نمی‌شود.

لیزر تراپی مو چه کمکی می‌کند؟

از نظر ما کلاه لیزر تراپی مو نسبت به شانه‌های مخصوص رشد مو کارایی بیشتری دارند زیرا این کلاه روی سر قرار می‌گیرد و دیگر نیازی به استفاده از دست برای شانه کشیدن که نیاز به تمرکز بالا دارد، نیست. همچنین با استفاده از شانه دیگر آزادی عمل نخواهید داشت و همزمان نمی‌توانید کارهای دیگری را انجام دهید و باید تمام تمرکز خود را روی شانه‌کردن بگذارید.

سخن پایانی

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که از مشکل ریزش مو رنج می‌برید و روش‌های مختلفی را امتحان کرده‌اید ولی به نتیجه دلخواه و خاصی نرسیده‌اید، می‌توانید از این محصول جدید، علمی و کارآمد به نام کلاه irestore  استفاده‌کنید.

این کلاه با استفاده از اشعه لیزر از ریزش مو جلوگیری و به رشد و تقویت مو کمک می‌کند. اگر این محصول به درستی مورد استفاده قرارگیرد و فرد استفاده کننده فردی صبور باشد، قطعا از نتایج این محصول شگفت‌زده خواهد شد. خبر خوب این است که این کلاه ضمانت‌نامه‌ای دارد که مطابق با آن اگر پس از ۶ ماه هیچ تغییری در وضعیت موی سر شما ایجاد نشد، پول پرداخت ‌شده به صورت کامل پس داده خواهد شد.

در ادامه نظر شما را به تماشای  فیلمی در مورد کلاه لیزر تراپی مو جلب می‌کنیم.

برای دیدن ویدئو های بیشتر در این زمینه و تاثیر لیزرتراپی بر رشد محدد موها می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید ( توجه داشته باشید برای دیدن فیلم ها به فیلتر شکن نیاز دارید.)

منبع:

irestorelaser

hairlossgeeks

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *