محصولات را در مالتینا ترجمه کنید و اعتبار خرید دریافت کنید

اگر زبان انگلیسی شما خوب است، به خرید کالاهای جدید از برندهای مختلف جهانی در حوزه های مختلف علاقه دارید و به دنبال خریدی با صرفه تر و با هزینه کم تر هستید، به راحتی می توانید به ما در ترجمه عناوین و متن کالاهای موجود کمک کرده و در ازای آن اعتبار خرید دریافت کنید.

روند ترجمه در مالتینا

 برای ترجمه محصولات در مالتینا کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد پروفایل کاربری خود در مالتینا شوید. از قسمت بالا سمت چپ می توانید این کار را انجام دهید. اگر تا کنون در مالتینا ثبت نام نکرده اید، کافی است بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده، شماره همراه، ایمیل و اطلاعات کاربری خود وارد کرده تا ثبت نام شما انجام شود.

شما می توانید از بخش های مختلف دسته بندی کالاهای موجود هر دسته ای که مایل هستید را انتخاب کرده و وارد صفحه کالای مورد نظرتان شوید.

راهنمای ترجمه در مالتینا و دریافت اعتبار خرید: ثبت نام و دسته بندی ها

  • بعد از ورود به صفحه کالای مورد نظر به قسمت سمت چپ عنوان نگاه کنید. اگر عبارت ترجمه ماشینی می باشد را در کنار عنوان میبینید، یعنی ترجمه محصول توسط موتورهای ترجمه انجام شده و قابلیت بهتر شدن دارد. شما می توانید بر روی آیکن ویرایش و ترجمه کلیک کرده تا وارد صفحه ترجمه متن شوید.

  • قبل از ارسال ترجمه دقت داشته باشید که حتما در حین ترجمه اصول ترحمه صحیح را رعایت کرده باشید. همان طور که در تصویر زیر نیز مشخص است، شما می توانید از طریق لینک آبی وارد صفحه اصول ترجمه در مالتینا شوید.

  • شما می توانید علاوه بر ترجمه عنوان کالاها، توضیحات آن ها را نیز ترجمه کنید. برای انجام این کار، کافی است صفحه را پایین کشیده و روی درباره کالا و یا مشخصات فنی کلیک کنید. در این بخش اطلاعات کالای مورد نظر به شما نمایش داده می شود. در صورتی که اطلاعات ترجمه نشده باشد و یا ترجمه آن ماشینی باشد، شما زیر آیکن درباره کالا، عنوان ترجمه توضیحات محصول و دریافت اعتبار را خواهید دید. برای شروع ترجمه می توانید روی آن کلیک کرده و ترجمه متن را انجام دهید.

بعد از زدن دکمه ترجمه وارد صفحه زیر خواهید شد. کافی است متن ترجمه را در کادر نوشته و روی گزینه ثبت کلیک کنید.

ترجمه شما توسط کارشناسان مالتینا در اسرع وقت بررسی شده و در صورت صحیح بودن ترجمه، به ازای هر کلمه ۱۵ تومان به حساب شما و به عنوان اعتبار واریز خواهد شد که در خریدهای خود میتوانید از این اعتبار استفاده کنید.

دستورالعمل های ترجمه محصولات مالتینا چیست؟

برای آن که ترجمه هایی که شما انجام می دهید، توسط کارشناسان مالتینا تائید شود، ترجمه شما باید از دستورالعمل هایی مهم اما ساده پیروی کند.

۳ نکته اصلی و مهم  قوانین ترجمه در مالتینا به شرح زیر است:

  1. به هیچ وجه ترجمه ماشینی نباشد. ترجمه ماشینی بدون شک توسط کارشناسان رد خواهد شد.
  2. در ترجمه عنوان، حتما اطلاعات مهم کالا به ترتیب خاصی نوشته شود. (در این ترتیب در همه کالاها ابتدا شما ماهیت کالا و سپس نام برند یا کمپانی سازنده را می نویسید، بعد اطلاعات دیگری مانند مدل، ظرفیت و رنگ، سایز و غیره که در عنوان انگلیسی آورد شده است.)
  3. دقت داشته باشید که ترجمه قابل فهم و روان باشد تا کاربران به راحتی بتوانند آن را خوانده و اطلاعات مورد نظر در مورد کالا را به دست آورند.

موارد ذکر شده در بالا، بخش های مهم اصول ترجمه محصولات در مالتینا می باشد. اصول ترجمه در مالتینا را مطالعه کنید و از همین حالا یکی از مترجمان مالتینا شوید.

 

این مطالب را از دست ندهید: