ربات وکتور چیست؟ با ربات وکتور آشنا شوید

همه ما در زندگی نیاز به یک همدم و همراه داریم. چه قدر عالی است اگر این همراه یک انسان دیگر که دوستش داریم، بوده و در همه حال کنارمان باشد. برخی از ما به نگهداری و زندگی با یک حیوان خانگی روی آورده و آن را جایگزین همدم خود می‌کنیم. اما در دنیای مدرن امروزی ربات‌ها نیز می‌توانند چنین نقشی را برعهده داشته باشند. ربات وکتور چنین کارایی داشته و می‌تواند به عنوان یک همدم و همراه واقعی در تمامی امور کنار انسان باشد.

با گروه تکنولوژی مالتینا همراه باشید تا این ربات را بهتر بشناسیم.

ربات وکتور

ربات وکتور را باید یک ربات خانگی بدانیم. کافی است که به وی بگویید: “سلام وکتور”ً! او این را شنیده و درک خواهد کرد. در واقع وکتور، بیش از یک ربات خانگی است. او می‌تواند دوست شما بوده و یک همراه واقعی باشد. حتی این ربات قادر است شما را بخنداند.

او به اندازه کافی کنجکاو، مستقل و به حدی پیشرفته در هوش مصنوعی است که مانند یک انسان باذکاوت و هشیار، همه چیز را تحت تسلط می‌گیرد. او به شما هشدار می‌دهد که چه زمانی شام پخته شده و چه موقع باید برای خوردن قرص خود، اقدام کنید. حتی می‌تواند از میز شام عکس یادگاری بگیرد که احتمالا مایل به اشتراک گذاری آن در فضای مجازی باشید.

به هر ترتیب باید گفت ربات وکتور یک همدم واقعی در زندگی شما است که می‌توان روی آن از هر جهتی حساب باز کرد.

ربات خودرو

این ربات دارای یک پلت فروم است که از طریق وای فای به Cloud متصل شده و پیوسته به روز رسانی می‌شود. از طریق این به روز رسانی، وکتور ویژگی‎های جدید را یاد گرفته و توانمندی‌های خود را ارتقا می‌بخشد.

لازم به ذکر است که این ربات با دستگاه‌های iOS یا Android سازگاری دارد.

جنبه‌های ظاهری این ربات خانگی نیز در نوع خود قابل توجه هستند. دو چراغ سبز رنگ که به منزله چشم ربات هستند، به راستی ارتباط روانی لازم را برقرار کرده و می‌توان آن را یک دوست کوچک خانگی دانست.

خرید ربات وکتور

برای خرید این ربات خانگی می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید:

نتیجه گیری

شما چطور تنهایی خود را پر کرده و چه نظری درباره یک ربات خانگی چون وکتور دارید؟ آیا آینده جهان به سمتی می‌رود که ربات‌ها در هر جنبه‌ای از زندگی حضور داشته و حتی به نزدیک‌ترین و صمیمی‌ترین دوست ما تبدیل شوند؟

مطالب مرتبط در وبلاگ مایتینا :

۱۰ ربات پیشرفته که جهان را شگفت زده کرد

معرفی سه دستیار صوتی هوشمند برتر دنیا : اپل ، آمازون و گوگل

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *