اگر شما لبخند به لب داشته باشید، بسیاری از چالش‌های زندگی آسان می‌شوند. به همین دلیل بسیار مهم است که دندان‌های شما به‌اندازه کافی درست باشند تا به هدف موردنظر خود دست‌یابید و این تنها هنگامی امکان‌پذیر است که دندان‌هایتان سفید، بی‌نظیر و براق باشند. همه این صفات را می‌توان در اکثر موارد به‌صورت کارآمد و مناسبی با استفاده از یک کیت سفیدکننده دندان به دست آورد. این کیت‌ها به میزانی مساوی بین مردم و دندان‌پزشکان معرفی شده‌اند و دندان‌هایی براق و زیبا برای مردم فراهم کرده‌اند.

سفید کردن دندان‌ها به‌عنوان صنعتی ۲/۳ میلیارد دلاری در مقیاس جهانی تخمین زده شده است. در حالت کلی، اگر تصمیم دارید که دندان‌هایتان را سفید کنید، تعداد زیادی گزینه در اختیار شما قرار می‌گیرد. درحالی‌که ویزیت شدن توسط دندان‌پزشک سودمند به نظر می‌رسد اما این کار هزینه‌ی زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد. کیت‌های سفیدکننده دندان گزینه‌ای ارزان و راحت برای سفید کردن دندان‌هایتان پیش روی شما قرار می‌دهد.

دندان های سفید

کیت سفیدکننده دندان: چگونه کار می‌کند؟ آیا آن‌ها امن هستند؟

دو نوع سفیدکننده دندان وجود دارد: درمان سطحی و عمیق. اساساً هر دو مورد اشکالی از سفید کردن دندان هستند اما ازلحاظ قدرت و عمق متفاوت می‌باشند.

سفید کردن سطحی دندان در بیرونی‌‌ترین لایه مینای دندان شما اتفاق می‌افتد. این‌گونه از محصولات تنها لایه سطحی دندان شما را سفید می‌کنند و جرم‌های ذخیره‌شده بر روی سطح دندان شما را از بین برده درنتیجه لبخند شما سفید و درخشان به نظر می‌رسد. تأکید بر مفهوم “به نظر رسیدن” از زمانی صورت گرفته است که نتایج به‌دست‌آمده مختصر و متناقض هستند. اگر برای وقت و پول خود ارزش قائل هستید از این روش سفید کردن سطحی دندان استفاده نکنید. این محصول شامل فرآورده‌ی زغال چوب، پودر سفیدکننده و نوارهایی جداگانه است.

از سوی دیگر روش سفیدکننده دندان عمیق دارای تأثیر و ماندگاری بیشتری است. در این روش بجای تمیز کردن سطحی دندان، عمیق‌تر عمل کرده و مقدار بیشتری از جرم‌ها و رنگ‌های حاصل از مواد شیمیایی را از دندان‌ها پاک می‌کند. درنتیجه سفیدی و درخشانی را برای مدت‌زمان طولانی‌تری فراهم می‌کند. دقت کنید که برای خرید سفید کننده دندان حتما به برند آن اهمیت دهید تا سلامت دندان هایتان به خطر نیافتد.

سفید کردن دندان با کیت

چگونه به سفیدی عمیق دست‌یابیم؟ برای این کار معمولاً مواد شیمیایی را با پوشش مخصوصی پوشانده تا اطمینان حاصل شود که مواد برای مدت‌زمان موردنیاز با دندان‌ها در تماس بوده و با استفاده از نور مخصوصی  محلول را فعال می‌کنند. درگذشته برای فعال کردن محلول سفیدکننده از گزینه کلاسیک نور ماوراءبنفش (UV) استفاده می‌کردند، اما مطالعات اخیر نشان داده است که این روش کاملاً امن نیست و حتی کمی خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد.

در روش مدرن از نور LED برای فعال کردن ماده سفیدکننده استفاده می‌شود. روش جدید این اطمینان را به مصرف‌کننده می‌دهد که از سفیدی عمیق و طولانی‌مدت دندان بدون خطر سلامتی برخوردار می‌شود. تیم ما بالغ بر صدها کیت سفیدکننده دندان را امتحان کرده و بهترین آن‌ها در ۵ رده دسته‌بندی کرده است. شما هم‌اکنون می‌توانید این کیت‌ها را از آمازون خریداری کنید واز فردا لبخندی هالیوودی داشته باشید! در این میان خرید نوار سفید کننده دندان و خرید قلم سفید کننده دندان در کل دنیا از همه بیشتر طرفدار داشته است.

سفید کردن دندان‌ها

بی آیید محصولات ابرستاره ما را بشناسید!

۵ مورد از بهترین کیت‌های سفیدکننده که می‌توانید از آمازون خریداری کنید

کیت سفیدکننده دندان AuraGlow

بی‌بروبرگرد از نظر ما کیت سفیدکننده دندان AuraGlow محبوب‌ترین کیت سفیدکننده در تمام زمان‌ها است. مهم نیست که ما چطور به مطالعه این کیت پرداختیم، چقدر برای یافتن نقاط ضعف آن جستجو کردیم و یا اینکه ارزیابی ما به چه میزان سخت بوده است. کیت AuraGlow تمامی امتحانات ما را با موفقیت کامل گذرانده است.

راحتی و تسهیل

AuraGlow به‌صورت یک‌دهان گیر متناسب با همه‌ی اندازه‌های دهان در دسترس است. نیاز به هیچ شکل‌دهی ندارد و چون این محصول از سیلیکون‌های باکیفیت بالا ساخته‌شده است متناسب با شکل دندان‌های شما قابل تنظیم است. مزیت دیگر AuraGlow این است که دهان گیر به یک فرستنده‌ی LED متصل بوده که دارای زمان‌سنج داخلی و هشدار خودکار می‌باشد.

به‌عبارت‌دیگر، استفاده از AuraGlow مانند آب خوردن است: در طول استفاده از آن دست‌های شما آزاد است و نیاز به چک کردن زمان ندارید. تنها محلول را دردهان گیر ریخته و آن را دردهان خود قرار دهید و دندان‌های خود را سفید کنید!

کیت سفیدکننده1

مشاهده و خرید

کیت سفیدکننده دندان AuraGlow  چگونه کار می‌کند؟

در مرکز کیت سفیدکننده دندان AuraGlow یک دستگاه لامپ LED قرار دارد. این دستگاه از تکنولوژی  Cool LED whitening بهره می‌گیرد که از ۵ لامپ برای سرعت بخشیدن و بهتر کردن روند سفیدی ساخته شده است. در تکنولوژیCool LED whitening  دستگاه لامپ LED به پوشش دهان یا همان پوشش متصل است تا فرآیند سفید کردن دندان بدون دخالت دست امکان‌پذیر باشد. تکنولوژیCool LED whitening  ملکول‌های موجود در ژل سفیدکننده را در مدت‌زمان درمان فعال کرده تا نتیجه کار دندان‌هایی هرچه سفیدتر و براق‌تر باشد. همچنین این تکنولوژی قادر است تا سرعت روند سفید کردن دندان را تا سه برابر افزایش دهد. این قابلیت باعث شده است که این کیت‌ها حتی از محبوبیت فوق‌العاده کیت‌های نانو نیز پیشی بگیرند. بله AuraGlow تا این اندازه خوب است!

عامل سفیدکننده

محلول سفیدکننده‌ (ژل پروکسید کربامید ۳۵٪) کیت AuraGlow که در سرنگ‌های مخصوص ۵ میلی‌لیتری پرشده، در دسترس قرار دارند که به‌راحتی و بدون هیچ‌گونه کثیف کاری قابل‌استفاده هستند. بسته کیت همراه با مقدار ژل سفیدکننده کافی برای سفید کردن حدود ۲۰ جلسه ارائه می‌شود. اما تا زمانی که  نتیجه قابل‌مشاهده‌ای از اولین جلسه درمان به دست آورید بعید است که به همه ژل نیاز پیدا کنید. به یاد داشته باشید که از AuraGlow تنها یک‌بار در روز و تنها به مدت ۳۰ دقیقه استفاده کنید.

چگونه از کیت سفیدکننده دندان AuraGlow استفاده کنید؟

 • پشت لامپ LED را بازکرده و برگه پلاستیکی زیر باتری را جدا کنید.
 • پوشش دهان را با آب گرم بشویید و به لامپ LED متصل کنید.
 • سطح جلویی پوشش دهان را با ۵/۰ میلی‌لیتر ژل در قسمت بالا و پایین پر کنید.
 • نور را با پوشش وارد دهان خود کنید و روی دندان‌هایتان محکم قرار دهید.
 • دکمه خاموش/ روشن را فشار داده و چراغ دستگاه را روشن کنید و به مدت ۳۰ دقیقه صبر کنید تا دندان‌هایتان سفید شود. لامپ دستگاه به‌صورت خودکار خاموش شده و برای راحتی شما در بازه‌های ۱۰ دقیقه‌ای بوق می‌زند.
 • پس از اتمام مراحل کار پوشش دهان و دهان خود را بشویید. ژل را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. تا ۱ ساعت از خوردن و نوشیدن خوراکی‌های رنگی اجتناب کنید.

ویژگی‌های خاص:

 • سازندگان این محصول تأیید کرده‌اند که محلول AuraGlow باعث افزایش حساسیت دندان نمی‌شود (مشکل متداولی که بعد از استفاده بسیاری از کیت‌‌های سفیدکننده به وجود می‌آید)، صحت این مطلب در آزمایش‌های ما نیز اثبات‌شده است. هیچ‌کدام از موارد موردتحقیق ما پیش از سفید کردن دندان‌های خود دندان‌های حساسی نداشته‌اند، بنابراین اگر در حال حاضر دندان‌های حساسی دارید بیشتر دقت کنید.
 • کیت AuraGlow همراه با یک جعبه مخصوص عرضه می‌شود بنابراین می‌توانید دستگاه را تمیز و مرتب نگه‌دارید. چه عالی!

چرا باید کیت سفیدکننده دندان AuraGlow را خریداری کنید؟

همان‌طور که در قبل اشاره شد کیت AuraGlow بهترین انتخاب ما از بین کیت‌های سفیدکننده دندان است.  این کیت شگفت‌انگیز مجموعه گسترده‌ای از مزایا را دارد. به همین دلیل سرآمد تمامی محصولات هم‌رده‌ی خود می‌باشد. در ادامه دلایلی که چرا کیت  AuraGlowشماره یک است را ارائه می‌دهیم:

 • در همان جلسه اول نتایج خیره‌کننده‌ای را مشاهده می‌کنید.
 • به‌هیچ‌عنوان عارضه‌ی حساسیت دندان افزایش پیدا نمی‌کند.
 • کیت سفیدکننده دندان AuraGlow دهان گیر فوق‌العاده راحتی دارد.
 • می‌توانید به‌صورت مؤثری زمان نور LED را تنظیم کنید.
 • در زمان استفاده از آن دست‌های ما آزاد هستند.
 • عملکرد کیت به مینای دندان آسیبی وارد نمی‌کند.

چه چیزی در کیت وجود دارد؟

 • دستگاه نور LED (به همراه باتری‌های آن)
 • دو سرنگ ۵ میلی‌لیتری از ژل سفیدکننده
 • پوشش مناسب دهان
 • جعبه نگهداری پوشش
 • تمامی اجزا آن شامل ۱ سال گارانتی می‌باشند.

کیت سفیدکننده دندان Cali White

کیت Cali White ستاره‌ای دیگر از دنیای کیت‌های سفیدکننده دندان خانگی است که رتبه‌ی شگفت‌انگیز ۵/۴ را در سایت آمازون داد. ما این کیت را امتحان کرده‌ایم، این محصول واقعاً لیاقت این میزان از شهرت را دارد. انتخاب برترین کیت دوره‌ها بین این کیت و کیت قبلی بسیار سخت بود.

راحتی و تسهیل

کیت سفیدکننده دندان Cali White به همراه یک جعبه زیبا عرضه می‌شود و هر آنچه برای عملکرد آسان موردنیاز است را با خود به همراه دارد. برخلاف مورد قبلی معرفی‌شده در این لیست این محصول برای اطمینان از مناسب بودن دهانی‌تر کیت برای تمامی افراد دو دهان گیر عرضه کرده است. اکثریت مردم به دو دهانیگر نیازی ندارند (همان دهان گیر معمولی مناسب است) اما این پوشش‌ سفارشی تغییر بسزایی برای افرادی که دندان‌های ناهماهنگ دارند ایجاد خواهد کرد. چراغ LED دارای یک تایمر داخلی است تا زمان برنامه را به‌راحتی کنترل کنید، که این عالی است!

کیت Cali White با دو سرنگ پر شده از ژل پروکسید کربامید ۳۵% عرضه می‌شود. این ژل بدون GMO، گلوتن کاملا حلال و ۱۰۰% طبیعی می‌باشد. کیفیت این محلول به حدی است که نتیجه تنها پس از مصرف اولین جلسه مشاهده می‌شود و بعد از یک هفته استفاده صحیح دندان‌هایتان تا ۸ برابر سفید خواهند شد. این نتیجه برای محصولی باقیمت کمی بیشتر از ۳۰ دلار فوق‌العاده است.

کالی وایت1

مشاهده و خرید

پوشش

دو نوع پوشش سفیدکننده مختلف در این کیت ارائه‌شده است. یکی از آن‌ها پوشش مناسب دندان‌های معمولی  و دیگری پوشش درمانی سفارشی است. این دو پوشش مختلف امکانی برای کاربر فراهم می‌سازد تا مناسب‌ترین پوشش را برای دهان خود انتخاب کند. LED در دهان فیکس شده تا درمان بدون دخالت دست انجام شود.

عناصر مورداستفاده در کیت سفیدکننده دندان Cali White

 • گلیسرین
 • پراکسید اوره
 • پروپیلن گلیکول
 • زایلیتول
 • کربومر
 • روغن منتا پیپریتا
 • تری اتانولامین
 • آب

ویژگی منحصربه‌فرد

 • دارای دو پوشش قابل تنظیم توسط دما برای افرادی که راحتی بیشتری می‌خواهند یا اینکه از دهان گیر معمولی زیاد راضی نیستند (و یا به دلیل شرایط پزشکی ویژه به آن‌ها نیاز دارند).
 • جعبه نگهداری آن بسیار جذاب بوده و دستورالعمل استفاده از آن بسیار دقیق ارائه‌شده است.

چگونه از کیت سفیدکننده دندان Cali White استفاده کنیم؟

طریقه استفاده از کیت سفیدکننده دندان Cali White دارای پنج مرحله آسان است.

 • با استفاده از سرنگ ژل سفیدکننده را به دهان گیر اضافه کنید
 • پوشش را در دهان خود قرار داده و بر روی دندان‌های خود محکم کنید
 • نور سفیدکننده را فعال کنید
 • ۱۰ تا ۳۰ دقیقه صبر کنید
 • درنهایت ژل باقی‌مانده دردهان و دهان گیر را بشویید و کیت را در جعبه‌ی مخصوص آن قرار دهید.

بعد از اولین درمان تغییر کوچکی در رنگ دندان‌های شما ایجاد می‌شود و بعد از ۱۰ بار استفاده از این محصول دندان‌هایی ۸ برابر سفیدتر خواهید داشت.

مزایای کیت سفیدکننده دندان Cali White

 • مزایا قابل‌توجهی باقیمت کم دریافت می‌کنید.
 • این محصول یک‌دهان گیر قابل تنظیم دارد.
 • ژل سفیدکننده در این محصول با در نظر گرفتن دندان‌های حساس فرموله شده است.

معایب کیت سفیدکننده دندان Cali White

تنها دلیل که این محصول در جایگاه دوم این فهرست قرار گرفته این است که نسبت به کیت AuraGlow تعداد کمتری نقد در سایت آمازون دارد. اشتباه برداشت نکنید، این بدین معنی نیست که این محصول ناکارآمد است. بلکه به این دلیل است که این محصول جوان‌تر از گزینه‌ی بالای لیست است. درنتیجه باید با کمی احتیاط سنجیده شود.

محتویات کیت؟

محتوی هر کیت سفیدکننده دندان Cali White به‌صورت زیر است:

 • پوشش مناسب برای عموم
 • دو پوشش ترموفرم قابل تنظیم
 • نور سفیدکننده LED
 • محفظه نگهداری از جنس درخت خرما

رتبه‌بندی محصول

بیش از ۱۰۰۰ مشتری این محصول را خریداری کرده‌اند. ۷۰۵ مورد از آن‌ها نظر خود را در مورد محصول اعلام کرده‌اند. نزدیک به ۹۰% مشتریان این محصول را مؤثر یافته‌اند. درنهایت رتبه‌ی این محصول ۳/۴ از ۵ است. درنتیجه ارزش امتحان کردن را دارد.

کیت اعلای سفیدکننده دندان Active Wow

بسیاری از کمپانی‌ها سخت تلاش می‌کنند تا محصول خود را در مقایسه با رقبای خود بهتر کنند اما در این حین راحتی کاربرانشان را نادیده می‌گیرند. این مشکلی است که کیت سفیدکننده Active Wow با آن مواجه است. بااین‌وجود هنوز خوب عمل می‌کند. در عمل نسبت به دو محصولی که قبلاً ذکر شد راحتی کمتری دارد. بیایید بررسی کنیم چرا؟

راحتی و تسهیل

دهانگیرهای معمولی بسیار مناسب هستند به این دلیل که می‌توان از آن‌ها بدون دردسر شکل‌دهی شخصی استفاده کرد. بله ممکن است تا حدی برای دهان شما مناسب نباشد اما این چه اهمیتی دارد وقتی‌که نتیجه موردنظری که برای آن هزینه کرده‌اید فراهم شود. یعنی دندان سفیدتر. اضافه کردن دهان گیر قابل تنظیم ایده‌ی جالبی است (آفرین به Cali White) اما از طرف دیگر شخصی کردن تمامی آن‌ها ایده‌ی مناسبی نیست.

Active Wow سه پوشش قابل تنظیم با دما دارد اما هیچ پوشش معمولی ندارد. به این معنی که شما قبل از استفاده از محصول نیاز دارید که پوشش دندان خود را تنظیم کنید. شما سه پوشش برای انجام درست تنظیمات در دسترس دارید. این کار زیاد سخت به نظر نمی‌رسد بااین‌حال ما انتظار داریم که پوشش معمولی نیز برای کاربران تنبل عرضه شود. گفته‌شده است که دهان گیر شخصی‌سازی‌شده بعد از قالب‌گیری بسیار راحت و مناسب است (نسبت به پوشش عمومی خوش‌آیندتر هستند)، بنابراین این مزیت در نظر گرفته‌شده است.

کیت اکتیو وو

مشاهده و خرید

عامل سفیدکننده

ژل سفیدکننده در Active Wow نسبت به محلول‌های استفاده‌شده در کیت‌های AuraGlow و CaliWhite کمی غلیظ‌تر (و درنتیجه قدرتمندتر) هست. اما این تفاوت چندانی ایجاد نکرده است. هر سه محصول ازنظر اثربخشی تقریباً یکسان هستند.

نکته‌ی مهمی که در مورد Active Wow به چشم می‌خورد این مطلب است که این محصول دارای دو سرنگ پرشده از محلول احیاکننده است. به‌بیان‌دیگر، پس از استفاده از Active Wow دندان‌های شما نه‌تنها سفیدتر شده بلکه محکم‌تر و قوی‌تر در مواجه با چالش‌های زندگی است!

بیشتر بخوانید: چرا تمیزی ۱۰۰% دهان و دندان فقط با نخ دندان امکان پذیر است؟

چگونه از کیت سفیدکننده دندان Active Wow استفاده کنیم؟

گام ۱

دستورالعمل استفاده از پوشش دندان

 • یک فنجان آب بجوشانید
 • پوشش را به مدت ۱۰ تا ۲۰ ثانیه در آب جوش فروببرید تا اینکه حالت انعطاف‌پذیری بگیرد
 • به‌محض اینکه پوشش انعطاف‌پذیر شد آن را دردهان خود قرار دهید

گام ۲

دستورالعمل استفاده از ژل

 • یک قطره کوچک (۵/۰ سی‌سی) از ژل را در هریک گوشه‌های بالا و پایین بریزید و سپس آن را به‌صورت مساوی پخش‌کنید.
 • هنگامی‌که سطح به‌طور مساوی پوشانده شد آن را در دهان خود قرار دهید
 • طول مدت درمان تقریباً ۱۰ تا ۲۰ دقیقه است
 • بعد از ۱۰ تا ۲۰ دقیقه دهان خود را با آب بشویید
 • این درمان را برای ۱۰ روز ادامه دهید

هشدارها

 • هنگام استفاده از ژل محلول مطمئن شوید که به لثه‌های شما برخورد نمی‌کند
 • این درمان را فقط در صورتی می‌توان برای روزهای متوالی استفاده کرد که دندان‌های شما حساس نباشند. برای‌ دندان‌های حساس توصیه می‌شود که بین هر جلسه درمان سه یا چهار روز فاصله باشد
 • ژل محلول را به‌هیچ‌عنوان قورت ندهید.

عناصر مورداستفاده در سفیدکننده دندان Active Wow

مواد ژل سفیدکننده

 • پروپیلن گلیکول
 • گلیسرین حلال
 • پراکسید هیدروژن
 • کابومر
 • روغن واقعی برگ نعناع
 • تری اتانولامین

مواد ژل احیا کننده

 • آب یونیزه شده
 • الکل، پلی ساکارید ۲۰
 • کربومر
 • تری اتانولامین
 • عطر و طعم، سوربیت پتاسیم
 • سدیم ساخارین
 • فلوراید سدیم
 • دی کالیسیوم فسفات
 • Fd &c blue 1

ویژگی‌های خاص

ما اثربخشی ژل احیا کننده را (بعد از روند سفید کردن یا بدون سفید کردن دندان‌ها) امتحان کرده‌ایم نتیجه این بود که این ژل واقعاً کار می‌کند.

اکتیو وو 2

مزایای سفیدکننده دندان Active Wow

 • این ژل کمی قوی‌تر از محصولات قبلی است
 • دهان گیر این کیت قابلیت تنظیم و قالب‌گیری با گرما را دارد
 • این محصول شامل محلول احیاکننده برای قوی‌تر کردن دندان‌ها می‌شود

معایب کیت سفیدکننده‌ی Active Wow

 • این محصول هیچ دهان گیر عمومی و معمولی ندارد
 • قالب‌گیری دهان گیر می‌تواند کمی کثیف کاری به همراه داشته باشد

چه چیزهایی در کیت سفیدکننده‌ی دندان Active Wow قرار دارد؟

 • دو سرنگ ژل سفیدکننده (ژل شفاف)
 • دو سرنگ ژل احیاکننده (ژل آبی)
 • سه پوشش دندان حرفه‌ای
 • نور شتاب‌دهنده‌ی روند سفید کردن دندان
 • جعبه پوشش‌ها

نوار سفیدکننده همراه با نور Crest 3D White

درحالی‌که بعضی از شرکت‌ها راحتی مشتریان را فدای نتایج بهتر می‌کنند (مانندActive Wow) اما برخی دیگر به نظر می‌رسد که تمرکز شدیدی بر راحتی مشتریان داشته بنابراین نتیجه نهایی محصول آن‌ها عالی نمی‌باشد و این در مورد Crest 3D White صدق می‌کند.

راحتی و تسهیل

سرنگ‌ها و ریخت‌وپاش را فراموش کنید این محصول تنها دارای نوار نیمه شفافی است که برای ساعتی روی دندان‌های شما قرا می‌گیرد و با نور LED فعال می‌شود. به نظر جالب می‌رسد این‌طور نیست؟ همه‌چیز در کیت Crest 3D White برای استفاده فوق‌العاده آسان طراحی‌شده است. پس از استفاده ما هیچ عوارض جانبی، ناراحتی، درد و یا افزایش حساسیت را حس نکرده‌ایم.

کرست 3d

مشاهده و خرید

عامل سفیدکننده

در تمامی محصولات معرفی‌شده‌ی پیشین، پراکسید کربامید ترکیب سفیدکننده بود اما در Crest 3D White بحای آن پراکسید هیدروژن عامل سفیدکننده است. هر دو ماده فعال توسط دندان‌پزشکان حرفه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند و هر دو به یک اندازه مؤثر هستند.

مطلب دیگری که باید مدنظر قرار بگیرد این است که نوارها تنها روی سطحی که استفاده می‌شوند اثر می‌گذارد. درنتیجه وقتی آن‌ها را روی سطح بیرونی دندان‌های خود قرار می‌دهید تنها سطح تماس پیداکرده با نوار است که سفید می‌شود. در مقابل زمانی که از ژل سفیدکننده استفاده می‌کنیم تمامی سطوح و زوایای دندان‌ها پوشیده می‌شود. نهایتاً این نوارهای سفیدکننده نتایج کمتر چشمگیری را نسبت به ژل سفیدکننده تولید می‌کند. به‌احتمال‌زیاد این محصول برای افرادی با جرم‌های دندان قابل توجه مانند افرادی که برای مدت طولانی سیگار می‌کشند، مفید نیست.

بیشتر بخوانید: تهیه خمیردندان و دهانشویه خانگی با قدرت پاکیزگی فوق العاده بالا

ویژگی‌های خاص

 • این نوارهای سفیدکننده باید برای یک ساعت بر روی دندان‌ها قرارگرفته و با نور LED فعال شود. این کار برای بسیاری از افراد آزاردهنده است.
 • دستگاه نور LEDبعد از اتمام دوره سفید کردن دندان با Crest 3D White باید دور انداخته شود. درصورتی‌که می‌توانست برای دوره بعدی جلسات سفید کردن دندان مورداستفاده قرار بگیرد اما باطری‌های آن غیرقابل تعویض هستند.

مواد استفاده‌شده در کیت سفیدکننده‌ی دندان Crest 3D White

نوارهای سفیدکننده‌ی Crest 3D White از همان مواد بی‌خطر برای مینای دندان استفاده می‌کند که در دندانپزشکی مورداستفاده قرار می‌گیرد. بنابراین بدون نگرانی از سفیدکننده‌ی قوی استفاده کنید بدون اینکه به مینای دندان آسیبی وارد شود.

کرست سفیدکننده دندان1

مزایای استفاده از کیت سفیدکننده‌ی دندان Crest 3D White

 • استفاده از آن بسیار ساده است
 • نیاز به استفاده از ژل و دهان گیر نیست

معایب استفاده از سفیدکننده‌ی دندان Crest 3D White

 • این محصول نسبت به سایر محصولات معرفی‌شده در این لیست ضعیف‌تر عمل می‌کند.
 • لامپ LED باید بعد از روند سفید کردن دندان دور انداخته شود.
 • قبل از فعال شدن نوار سفیدکننده باید به مدت یک ساعت در دهان باقی بماند
 • نوار سفیدکننده بیشتر بر روی سطوح که با آن در تماس است، اثر می‌کند و تأثیر ناچیزی بر دیگر سطوح و زوایای دندان‌ها دارد.

چه چیزهای داخل کیت قرار دارد؟

کیت سفیدکننده‌ی دندان Crest 3D White همراه با ۱۰ نوار سفیدکننده و یک لامپ LED عرضه می‌شود.

چگونه از کیت سفیدکننده‌ی دندان Crest 3D White استفاده کنیم؟

نوارهای سفیدکننده‌ی دندان Crest 3D White با ۱۰ نوار عرضه‌ می‌شود که هرکدام دارای نوار بالا و پایین است. برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب باید روزی یک‌مرتبه و به مدت ۶۰ دقیقه استفاده گردد.

کیت سفیدکننده‌ی دندان Shine Whitening

برای پایان دادن به این فهرست در انتها این محصول بحث‌برانگیز را قرار داده‌ایم. این محصول بااینکه دارای مزایای مختلفی است اما از جهاتی دیگر معایبی نیز دارد. در ادامه آخرین حکم و نظر صادقانه خود را برای شما بیان خواهیم کرد.

راحتی و تسهیل

برای دست یافتن به نتایج مطلوب نیازی نیست که از این محصول به‌صورت روزانه استفاده کنید؛ این فوق‌العاده‌ترین ویژگی کیت سفیدکننده دندان Shine Whitening است. تغییرات اولیه بعد از اولین جلسه درمان قابل‌مشاهده است. به لطف ترکیب منحصربه‌فرد پراکسید کربن و پراکسید هیدروژن محلول به‌آرامی و در طی چند روز اثر می‌گذارد. تنها زمانی جلسه بعدی را انجام دهید که برای شما مناسب باشد. از سوی دیگر این محصول یک ویژگی بسیار نامناسب دارد: کیت تنها محتوی یک‌دهان گیر قابل تنظیم است و اگر آن را خراب کنید متأسفانه باید یک کیت دیگر سفارش دهید.

کیت سفیدکننده شاین

عامل سفیدکننده

درحالی‌که اکثر کیت‌های خانگی را باید به‌صورت روزانه استفاده کنید تا به نتایج بهینه‌ای دست‌یابید، کیت خانگی Shine Whitening را می‌توانید هر زمان که دوست داشتید استفاده کنید. می‌دانیم که در واقعیت این خصوصیت جالب به نظر می‌رسد اما واقعاً کار می‌کند؟ نه به‌خوبی دیگر محصولات سفیدکننده‌ی این فهرست اما برای بعضی از افرادی که زندگی پرمشغله‌ای دارند می‌تواند عالی باشد.

ویژگی مخصوص

کیت سفیدکننده Shine Whitening دارای چندین سرنگ محتوی بهترین ژل احیاکننده برای محکم‌تر کردن دندان‌های شما است. برای پیدا کردن ویژگی و خصوصیات دیگر این محصول باید وب‌سایت شرکت را چک کنید. همچنین می‌توانید به ویژگی‌های مهم دیگری از این محصول از طریق سایت آمازون دست پیدا کنید.

چگونه از کیت سفیدکننده‌ی دندان Shine Whitening استفاده کنید؟

 • ۸ اونس (یک فنجان قهوه) آب را به دمای جوش برسانید
 • پس از متوقف کردن جوشیدن آب، هر پوشش را به‌صورت جداگانه به مدت ۵-۱۰ ثانیه در آب فروببرید تا زمان یکه پوشش انعطاف‌پذیر شود. برای نگه‌داشتن پوشش درون آب جوش می‌توانید از گیره‌ی دایره شکل روی پوشش استفاده کنید.
 • هنگامی‌که پوشش کاملاً نرم و انعطاف‌پذیر شد آن را از داخل آب خارج کرده و درون دهان خود قرار دهید. باید جوری پوشش دهان شما قرار گیرد که یک پوشش در قسمت بالا و پوشش دیگر در قسمت پایین قرار داشته باشد. سپس آب‌وهوای باقی‌مانده در پوشش را بمکید تا کاملاً بر روی دندان شما فیکس شود.
 • اگر هرگونه احساس ناراحتی کردید ادامه ندهید.

سفیدکننده شاین 2

مزایای استفاده از کیت سفیدکننده دندان Shine Whitening

 • این محصول برای ‌افراد پرمشغله عالی است چراکه نباید به‌صورت روزانه استفاده گردد.
 • دارای چندین سرنگ محتوی ژل احیاکننده است.

معایب استفاده از کیت سفیدکننده دندان Shine Whitening

 • این محصول تنها یک‌دهان گیر قابل تنظیم دارد درنتیجه اگر آن را خراب کنید باید یک کیت کامل دیگر بخرید.
 • این محصول برای افرادی که نمی‌توانند و یا نمی‌خواهند ریسک کنند مناسب نیست.
 • به نظر می‌رسد برای اینکه این محصول به‌صورت روزانه مصرف نمی‌شود بنابراین نتایج به‌دست‌آمده به‌خوبی ۳ کیت‌ معرفی‌شده در ابتدای فهرست نیست.

بیشتر بخوانید: مسواک برقی یا هوشمند چیست؟ (معرفی ۱۰ مدل برتر از مسواک های برقی)

۵ دلیل برتر  برای اینکه چرا دندان‌های شما به آن اندازه که می‌خواهید سفید نیستند؟

 1. بعضی از افراد به‌طور طبیعی دندان‌های سفیدی دارند و بعضی دیگر لبخندی زردرنگ؛ هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. رنگ اولیه مینای دندان افراد باهم متفاوت است که از زرد کمرنگ تا سفید مایل به آبی طیف گسترده‌ای دارد. تمامی‌ گزینه‌ها بین این دو طیف رنگ کاملاً نرمال و طبیعی است. به خاطر داشته باشید افرادی که به‌طور طبیعی دارای مینای دندان زردرنگ هستند باید توجه بیشتری به بهداشت دندان، مواد خوراکی و نوشیدنی خود داشته باشند تا سفیدی کم دندان خود را حفظ کنند.
 2. رنگ شدن دندان با مواد شیمیایی (قهوه، چای سیاه و غیره). بیش از نیمی از آمریکایی‌ها روزانه در حدود سه فنجان قهوه می‌نوشند. چای و دیگر نوشیدنی‌ها به‌اندازه قهوه محبوب نیستند اما یک نکته مشترک در هر سه‌ی این نوشیدنی‌ها این است که: این‌ها رنگ‌های بسیار قوی هستند که به‌تدریج و در طول سالیان مینای دندان شما را رنگ می‌کنند. البته بعد از نوشیدن یک فنجان قهوه تغییری در رنگ دندان خود احساس نمی‌کنید بلکه این تغییر پس از سالیان ایجاد می‌شود. یک گام ساده برای به حداقل رساندن اثر قهوه و چای بر روی رنگ دندان‌ها این است که دهان خود را بعد از نوشیدن هر فنجان قهوه یا چای باکمی آب بشویید.
 3. سیاهی موجود در سیگارها عامل دیگر تأثیرگذار در رنگ شدن مینای دندان است. اگر تابه‌حال توجه کرده باشید دست افراد سیگاری که با آن سیگار می‌کشند دارای انگشتان زردرنگ است. خب برای دندان‌هایشان نیز همین اتفاق می‌افتد. سیگارهای قوی‌تر تأثیر عمیق‌تری روی دندان‌ها خواهد گذاشت. همین امروز سیگار را کنار بگذارید. سفیدتر شدن دندان‌هایتان یکی از مزایایی بی‌شماری است که از این تغییر به دست خواهید آورد.
 4. عادت‌های غذایی غیرارادی. بعضی از افراد ناخن‌های خود را می‌جوند، بعضی دیگر زمانی که عصبی می‌شوند خودکار و مداد خود را می‌جوند. هرکدام از این عادت‌ها تأثیر مخربی بر مینای دندان شما دارد. آسیب‌ها بسیار ریز روی سطح مینای دندان، خراش‌های بسیار ریزی به‌جا می‌گذارد که این خراش‌ها رنگ موجود در غذا و نوشیدنی‌ها را جذب می‌کند. احتمال کمتری وجود دارد که مینای دندان بدون آسیب رنگ موجود در خوراکی‌ها را جذب خود کند.
 5. نادیده گرفتن بهداشت دهان. شما با لباس‌های لکه‌دار چه می‌کنید؟ درست است آن‌ها را در ماشین لباس‌شویی انداخته تا از شر لکه‌ها خلاص شوید. به همین صورت نیز باید دندان‌های خود را به‌صورت مرتب تمیز کنید تا از شر رنگ‌هایی که هرروزه با آن مواجه می‌شوند خلاص شوند. واضح است که اگر چیزی را تمیز نکنید کثیف می‌شود. اگر دندان‌های خود را مسواک نزنید و از نخ دندان استفاده نکنید بعد از مدتی دندان‌هایتان زرد خواهد شد.

همان‌طور که دیدی ۴ مورد از ۵ مورد گفته‌شده قابل اصلاح می‌باشد (عامل ژنتیک تنها یک استثنا است). این می‌تواند بهترین نقطه‌ی شروع باشد. پیشنهاد می‌شود که روند سفید کردن دندان‌هایتان را به پس از تغییر سبک زندگی خود موکول کنید. در غیر این صورت سفید کردن دندان‌هایتان بی‌فایده است.

حال به بخش جذاب رسیدیم!

دلایل سفید نبودن دندان

آیا کلاً سفید کردن دندان در منزل امکان‌پذیر است؟

مردم در سراسر جهان هزاران دلار صرف دندانپزشکی کرده و ساعت‌های زیادی صرف این پروسه‌های خسته‌کننده می‌کنند. درصورتی‌که به‌آسانی می‌توانند همین روند را در منزل خود انجام دهند. اما این رویکرد در ابتدا چقدر مؤثر است؟ به لطف سفید کننده‌گی عمیق که در مطب دندان‌پزشکان وجود دارد نتیجه بسیار بهتری به دست می‌آید. بااین‌حال در عرض چند هفته نتایج به‌دست‌آمده از مطب دکتر در مقایسه با نتایج  روش خانگی زودتر ناپدید می‌شود.

مطالعه‌ای در سال ۲۰۰۹ منتشر شد که نشان می‌دهد روش‌های تجویز نشده سفید کردن دندان پس از دو هفته استفاده همانند روش‌هایی که در مطب اجرا می‌شود تأثیر دارد.

بنابراین اگر نتایج یکسان باشند، چه دلیل وجود دارد که از روش‌های وقت‌گیر و گران استفاده کنیم؟ کیت‌های خانگی سفید کردن دندان تأثیر بی‌نظیری دارند، بیشتر با بودجه افراد سازگار هستند و همچنین به‌آسانی  لبخندی را که آرزو داشتیم فراهم می‌کنند. قبل از اینکه به سراغ محصولات موردعلاقه ما برویم نگاه کوتاهی به عملکرد آن‌ها می‌اندازیم.

سفید کردن در منزل

نتیجه‌گیری

همان‌طور که می‌بینید، داشتن لبخند زیبا به آن سختی که به نظر می‌رسد نیست و حتی هزینه زیاد نیز به همراه ندارد. در حقیقت می‌توانید با صرف ۳۰ دلار و استفاده روزانه طی یک هفته نتایجی حرفه‌ای به دست آورید. علاوه بر این برخی از برترین محصولاتی که در این فهرست اشاره شد دارای فرمول احیاکننده می‌باشند که نه‌تنها زیبایی بلکه قوی‌تر شدن دندان‌هایتان را تضمین می‌کند.

قبل از اینکه محصول موردنظر خود را خریداری کنید به این نکته توجه کنید که چندین فاکتور تغییرپذیر در سبک زندگی شما وجود دارد که می‌تواند مدت‌زمانی را که دندان شما سفید خواهد ماند را تخمین بزند. هیچ دلیلی برای سفید کردن دندان وجود ندارد اگر که شما پس از آن روزانه ۵ فنجان قهوه بنوشید و دو بسته سیگار مصرف کنید. دندان‌های شما پس از یک ماه به زردی قبل خواهد بود و این عیب محصول استفاده‌شده نمی‌باشد. بنابراین لطفاً مطمئن شوید که لیست اولیه توصیه‌ها را دنبال خواهید کرد و مطمئن باشید که هرکدام از محصولات فوق‌العاده‌ ذکرشده در این لیست پس از چند ماه نتایج برجسته‌ای به همراه خواهد داشت.

امیدواریم این مقاله مثمر ثمر بوده باشد. شما می‌توانید برای مطالعه‌ی مقالات بیشتر به وبلاگ مالتینا سر بزنید.

منبع:

Best Teeth Whitening Kit