استخدام مالتینا

استخدام در مالتینا

استخدام در مالتینا

اگر دوست دارید در یک محیط دوستانه و گرم در حوزه دنیای دیجیتال فعالیت کنید، استخدام مالتینا در رده های شغلی مختلف می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. به علت شیوع ویروس کرونا، امکان دورکاری در بسیاری از ردیف های شغلی برای شما وجود دارد و کار در شرکت نیز در محیطی کاملا استرلیزه و ایمن انجام خواهد میشود.

با مالتینا بیشتر آشنا شوید

مالتینا دروازه قانونی خرید از آمازون و ورود قانونی کالا از آمریکا است. به علت عدم دسترسی کابران ایرانی به وبسایت آمازون و نبود امکان خرید مستقیم، مالتینا واسطه کاربران ایرانی برای خرید از آمازون می باشد. کافی است وارد سایت مالتینا شوید، کالای مورد نظرتان را پیدا کنید، ویژگی های آن را به زبان فارسی بخوانید و با کارت شتاب خود خریدتان را نهایی کنید.

برای آشنایی و راهنمایی خرید محصولات آمازون، میتوانید از مالتینا بلاگ کمک بگیرید و قبل از خرید اطلاعات کافی راجع به محصول و انتخاب هر مدل آن به دست آورید.

محصول مورد نظر توسط مالتینا خریداری شده و در زمان مقرر درب منزل شما به سراسر ایران تحویل داده خواهد شد.

همکاری با مالتینا

مالتینا فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ شروع کرده است و شرکتی مستعد رشد و رو به پیشرفت است. در دنیایی که هر روز به سمت دیجیتالی شدن حرکت می کند، کار در محیطی مرتبط با این حوزه می تواند آینده شغلی و البته درآمد مناسب را برای شما تضمین کند.

مالتینا دارای تیمی حرفه ای ، فعال و دوستانه است و جویای افرادی است تا با دید باز، خلاقیت بالا و اشتیاق به ایجاد نوآوری و تغییر بتوانند در حین دنبال کردن علاقه شخصی و ساخت رزومه کاری حرفه ای خود، به پیشرفت و ترقی شرکت کمک کنند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، تا پایان سال کاری امکان دورکاری برای بسیاری از ردیف های شغلی وجود دارد و در صورتی که عنوان شغلی شما نیاز به حضور فیزیکی داشته باشد، خیالتان از بابت رعایت پروتکل های بهداشتی کاملا آسوده باشد، همچنین وعده ناهار و میان وعده نیز با مالتینا می باشد.

در حال حاضر استخدام در مالتینا در ردیف های شغلی متفاوت، ممکن می باشد و اگر شما نیز علاقه و یا تجربه کافی در زمینه شغلی و حرفه ی خود دارید می توانید هم اکنون از طریق لینک استخدام مالتینا در جابینجا اطلاعات کامل از نیروی انسانی مورد نیاز و شرایط کاری را خوانده و نسبت به ارائه روزمه اقدام کنید.

ساختمان مالتینا در استان البرز واقع شده است.